هزینه سفر به آرژانتین

یکی از اطلاعات مهمی که گردشگران تور آرژانتین برای سفر به این کشور می بایست بدانند، هزینه سفر به آرژانتین است. در ادامه این مطلب به بررسی هزینه سفر به آرژانتین می پردازیم.
آرژانتین یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است و سالانه میلیون ها گردشگر از جاذبه های گردشگری، تفریحات و مکان های دیدنی شهر بازدید می کنند. برای سفر به آرژانتین، اقامت در میان هتل های آن، بازدید از نقاط شهر، حمل و نقل و غیره گردشگران تور آرژانتین می بایست هزینه هایی را پرداخت کنند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.
پیش از هر چیز، گردشگران می بایست ویزای توریستی آرژانتین را تهیه کنند. برای اخذ ویزا، علاوه بر هزینه های کوچکی مانند خدمات، مالیات و غیره، بیش از 500 هزار تومان برای ویزای 3 ماه آرژانتین می بایست پرداخت شود.
در آرژانتین هتل ها، ویلاها و اقامتگاه های مختلفی وجود دارد و گردشگران برای اقامت در یک هتل لوکس و 5 ستاره می بایست مبلغی بیش از 40 دلار را پرداخت نمایند. لازم به ذکر است اگر به صورت گروهی به آرژانتین سفر می کنید می توانید از هاستل های شهر استفاده کنید که هزینه ای نزدیک به 10 دلار داشته و از امکانات مناسبی هم برخورداند. جالب است بدانید چادر زدن در پارک ها و فضا های سبز در آرژانتین امری طبیعی می باشد و برای اجاره هزینه 5 دلاری می بایست پرداخت شود.
بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات آرژانتین گران هستند بطوریکه ورودی پارک ملی برای گردشگران تور آرژانتین 20 دلار به ازای هر نفر می باشد. همچنین گردشگران می توانند از تور های بازدید شهری استفاده نمایند که بیش از 600 دلار هزینه دارد.
هزینه غذا و رستوران در آرژانتین متوسط هستند و هر وعده برای هر نفر در یک رستوران معولی، 6 دلار و در یک رستوران مجلل، 20 دلار تمام شود.
 

نظرات مردم درباره هزینه سفر به آرژانتین

شیدا 29 مرداد 97
1
هزینه سفر به آرژانتین به طور میانگین برای دو نفر چقدر در میاد؟
درج نظر