بهترین زمان سفر به سوئد

سوئد یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که مورد توجه جهانگردان قرار گرفته است. زیبایی ها و جاذبه های این کشور به اندازه ای وسوسه انگیز است که ارزش دارد برای سفر به آن وقت زیادی صرف کنید. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به سوئد در اختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم.
سفر به کشور سوئد در هر فصلی جذابیت های خاص خود را دارد. در این کشور زمستان ها بسیارسرد و پربارش است. در ماه دی دمای هوا مابین 1 تا 4 درجه سانتی گراد است و هوای سردی در جای جای کشور برقرار است. در تابستان این کشور که ماه های تیر تا مرداد را شامل می شود هوایی مناسب و ملایم در سوئد جریان دارد و دمای هوا حدود 20 درجه می باشد که بهترین زمان سفر به سوئد محسوب می شود. در ماه تیر روزهای طولانی در کنار آب و هوایی بسیار مناسب، زمان خوبی را برای گشت و گذار در سوئد فراهم می کند. اگر ماه تیر نتوانستید به این کشور سفر کنید، ماه مرداد نیز زمان خوبی برای سفر می باشد.
ماه های مرداد و شهریور کشور سوئد بیشترین میزان توریست را دارد و طبیعتا هزینه ها و مخارج در همه زمینه ها بالا می رود. پس اگر شما جزء آن دسته از گردشگران تور سوئد هستید که تمایل دارید در زمانی نسبتا خلوت و کم هزینه به این کشور سفر کنید، بهتر است فصل زمستان را برای سفر خود انتخاب کنید. ماه های دی تا اسفند که هوای سوئد سرد و برفی می باشد برای آن دسته از گردشگران تور سوئد که به ورزش های زمستانی علاقه دارند بهترین زمان سفر می باشد. گردشگران تور اروپا در ایام کریسمس که فضای کشور رمانتیک و پرشور است نیز می توانند سفری دلپذیر و لذت بخش به این کشور داشته باشند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به سوئد

آرش 21 دی 97
0
البته! ماههای یونی (June) و یولی (July) سوئد پذیرای بیشترین تعداد توریست ها می باشد. اواخر مرداد و شهریور کم کم هوای پاییزی آغاز می شود و طول روزها هم کوتاه می گردد.
هیراد کرمی 29 مرداد 97
1
من عاشق اسکی هستم و از نظر من زمستون بهترین زمان سفر به سوئد هست کاملا بستگی به سلیقه مسافر داره
درج نظر