Lahzeakhar.com

تور سوئد

امتیاز 5 از 5 | از 387

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور سوئد می توانید لیستی از به روز ترین تورهای سوئد آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


کشور سوئد، کشوری در شمال اروپا می باش و تور سوئد یکی از تورهای محبوب در اروپا می باشد. بزرگ ترین شهر و پایتخت این کشور، استکهلم است که تعداد زیادی از گردشگران تور سوئد هرساله از این شهر بازدید می کنند. این کشور از شمال شرق با فنلاند، از غرب با نروژ، از جنوب شرقی با دریای بالتیک، از شرق با خلیج بوتنی و از جنوب غربی با دانمارک همجوار می باشد. مساحت کلی سوئد در حدود 450 هزار کیلومتر مربع بوده و از نظر مساحت چهارمین کشور بزرگ اروپا می باشد. جمعیت این کشور در حدود ده میلیون نفر است که حدود هشت میلیون نفر آن سوئدی هستند. بیشتر جمعیت این کشور در جنوب آن متمرکز هستند و گردشگران تور سوئد هم به این منطقه علاقه بیشتری دارند. مردم سوئد از اقوام هندواروپایی بوده و نژادشان به وایکینگ‌ها بر می گردد. کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالا بوده و شهروندان سوئدی در مسائل اجتماعی مشارکت خوبی دارند. همچنین نرخ بیکاری در آن پایین بوده و اقتصاد آن بر اساس شراکت مردم در سرمایه‌گذاری‌ها برقرار است. این کشور زیبایی های بسیاری دارد که گردشگران تور سوئد می توانند از گشت و گذار در آن بسیار زیبا لذت ببرند. 
این کشور به 25 استان تقسیم می شود که توریست های تور سوئد می توانند از آن ها بازدید کنند: بلکینگ، اوسترگوت لند، بوهوسلن، اولاند، دالارنا، انگرمانلاند، دالس لند، وسترگوت لند، گوت لند، وستربوتن، گستریکلاند، مدلپاد از جمله این استان ها می باشند. زبان مردم سوئد از خانواده زبان‌های هندواروپایی ژرمنی بوده و به زبان‌های نروژی و دانمارکی شباهت دارد. زبان رسمی این کشور، زبان سوئدی می‌ باشد. در قسمت هایی از شمال سوئد، مردم به زبان فنلاندی نیز صحبت می کنند. زبان هایی که در این کشور تکلم می گردد فنلاندی، ییدیش، تورندال، رومانی می باشد.
مسیحیت پروتستان لوتری، بزرگترین آیین و مذهب در سوئد است که حدود 65 درصد مردم این کشور از آن پیروی می کنند. آیین های مسیحی دیگری مانند کاتولیک و ارتدکس شرقی نیز در این کشور طرفداران خاص خودش را دارد. دین اسلام در این کشور دومین مذهب محسوب می شود. در شمال کشور سوئد شش ماه سال روز و شش ماه دیگر شب است که دلیل آن نزدیکی سوئد به قطب شمال می باشد اما در بخش های جنوب آن گردشگران تور سوئد چهار فصل را می توانند ببینند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است