امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به وین

بهترین فصل سفر به وین

شهر وین در کشور اتریش یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا می باشد که هر ساله مورد بازدید سیل عظیمی از جهانگردان قرار می گیرد. در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه بهترین فصل سفر به وین در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.
در حالت کلی آب و هوای این شهر معتدل و گرم می باشد. در طول سال و در فصول مختلف، در شهر وین باران فراوانی می بارد، به طوری که متوسط میزان بارندگی در این شهر حدود 620 میلی لیتر است. گردشگران تور وین لازم است بدانند که در ماه های خشک سال نیز این شهر شاهد بارندگی های قابل توجه می باشد.
در فصل پاییز و بهار هوایی دل انگیز در سطح شهر برقرار است و همین امر سبب شده تا گردشگران تور وین این فصل ها را برای سفر خود انتخاب کنند تا بتوانند در هوایی مطلوب از جاذبه ها و مکان های گردشگری شهر دیدن کنند. برخی دیگر از گردشگران تور اتریش تمایل دارند در فصل تابستان به این شهر سفر کنند تا از آفتاب آن لذت ببرند. در ماه های خرداد تا شهریور شهر وین مملو از گردشگر می شود و به همین طبع قیمت هتل ها به بیشترین میزان خود می رسد.
اگر شما جزء آن دسته از گردشگران هستید که ترجیح می دهید در زمان های خلوت و خوش آب و هوا به شهر وین سفر کنید، باید بدانید که در بازه زمانی فروردین تا خرداد و شهریور تا آبان این شهر آب و هوایی مناسب دارد و می توان گفت بهترین فصل سفر به وین محسوب می شود. در شهر وین جشن کریسمس به سبکی خاص برگزار می شود که نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند و این امر سبب می شود در زمان کریسمس شاهد افزایش توریست در این شهر باشیم. 
درج نظر