امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به آمستردام

هزینه سفر به آمستردام

آمستردام یکی از مقاصد گردشگری محبوب اروپایی است و بسیاری از گردشگرانی که قصد سفر به این شهر دارند، می خواهند اطلاعتی راجب به هزینه سفر به آمستردام داشته باشند. در ادامه این مطلب به بررسی هزینه سفر به آمستردام می پردازیم.
آمستردام، پایتخت کشور هلند است که یکی از مقاصد گردشگری خوش آب و هوا است که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. هزینه سفر به آمستردام بستگی به هر فرد تا که می خواهد سفری لوکس به این شهر داشته باشد یا سفری ارزان و کم خرج. در ادامه مطلب، ما به متوسط هزینه تمام شده برای گردشگران تور آمستردام می پردازیم که در سفر به این شهر می بایست پرداخت کنند.
در این شهر اقامتگاه و هتل های مختلفی وجود دارد که در میان آن ها، هتل های ارزانی هم هستند که علاوه بر قیمت ارزان برای هر شب اقامت، از امکانات مطلوبی هم برخوردارند. این هتل ها، دارای میانگین قیمت 40 یورویی می باشند اما لازم به ذکر است اگر به صورت گروهی به این شهر سفر می کنید، می توانید از هاستل ها استفاده کنید که ارزان تر هم هستند. اگر به دنبال هتل های ارزان نیستید، هتل های متوسط و اقتصادی، میانگین قیمت 70 یوروی برای هر شب اقامت دارند.
استفاده از وسایل نقلیه عمومی برای برخی از جاذبه های گردشگری رایگان است اما در صورت تردد در سطح شهر با استفاده از وسایل نقلیه عمومی، گردشگران تور آمستردام می بایست میانگین 3 یورو پرداخت کنند. لازم به ذکر است می توان در این شهر  می توان از خودرو های اجاره ای هم استفاده کرد اما قیمت های بالایی دارند. برای استفاده از مترو، می توان بلیط های ساعتی تهیه کرد که بسته به ساعت انتخاب شده، از 7 یورو تا 32 یورو متغیر هستند.
غذاها در آمستردام از قیمت های متوسطی برخوردارند و گردشگران تور آمستردام برای میل کردن غذاهای محلی و بین المللی در رستوران های متوسط شهر، میانگین 30 یورو هزینه دارد. اما گردشگران می توانند از رستوران ها و غذاهای خیابانی هم استفاده کنند که می تواند هزینه ها را کاهش دهد.
 

درج نظر