امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به آتن

بهترین فصل سفر به آتن

شهر آتن واقع در کشور یونان، پایتخات این کشور می باشد. این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید از آتن به کشور یونان سفر کنند. گردشگران قبل از سفر به این شهر لازم است که در رابطه با بهترین فصل سفر به آتن تحقیق کنند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین فصل سفر به آتن در اختیار شما قرار دهیم.
گردشگران تور یونان لازم است بدانند به طور کلی شهر آتن در اکثر ماه های سال دارای آب و هوای آفتابی می باشد. در تابستان ها دمای هوا در این شهر در برخی مواقع به 32 درجه سانتی گراد رسیده و در فصل زمستان میانگین دما در حدود 12 درجه سانتی گراد است. در فصل های سرد تر سال برخی مواقع بارش باران در این شهر رخ می دهد.
بهترین فصل سفر به آتن برای گردشگران تور آتن دو فصل بهار و پاییز می باشد. در این دو فصل آب هوای شهر آتن مناسب بوده و دمای هوا کمتر از 21 درجه سانتی گراد می باشد. همچنین در این فصل گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند و شهر شلوغ نمی باشد، به همین دلیل هزینه هتل ها در این فصل کاهش می یابد.
گردشگران تور آتن که به فستیوال های متفاوت این شهر علاقه دارند لازم است بدانند فستیوال های آتن در فصل تابستان برگزار می شود. در این شهر فستیوال های متفاوتی در این شهر وجود دارد. از انواع فستیوال های آتن می توان به فستیوال موج راک، فستیوال بین المللی رقص آتن و فستیوال آپوکریز اشاره کرد. 
فصل زمستان در مناطق کوهستانی این شهر بارش برف وجود دارد، اگر قصد دارید در زمستان به آتن سفر کنید، بهتر است لباس مناسب همراه خود داشته باشید.

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به آتن

مهستی 10 تیر 97
2
بهترین فصل سفر به آتن زمستونه به نظر من جون میده واسه اسکی
درج نظر