سفر ارزان به ایروان

شهر ایروان به دلیل جاذبه های زیبایی که دارد نزد ایرانیان بسیار محبوب است و یکی از مکان های پرگردشگر می باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه سفر ارزان به ایروان در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم.
برای سفر به ایروان از 2 راه می توانید اقدام کنید: راه زمینی و راه هوایی. برای سفر ارزان به ایروان راه زمینی انتخاب مناسب تری است. آن دسته از گردشگران تور ایروان که راه زمینی را انتخاب می کنند با اتوبوس های مجهز مسیر را می پیمایند و هزینه ی آن حدود 30 درصد از سفر هوایی ارزان تر است. یک راه دیگر برای سفر ارزان به ایروان این است که به صورت شخصی سفر کنید، به این منظور بهتر است که ماشین خود را در مرز پارک کنید چون قیمت بنزین در کشور ارمنستان گران است و می توانید ادامه مسیر را بسته به شرایطتان با سواری یا اتومبیل کرایه ای طی کنید. قیمت اتومبیل های کرایه ای که در مرز ایروان برای گردشگران تور ایروان در نظر گرفته شده است، بین 62 تا 100 دلار است.
برای سفر ارزان به ایروان بهترین راه برای جابجایی درون شهری ، استفاده از مترو و اتوبوس است. اتوبوس هایی که در شهر ایروان وجود دارد 2 نوع هستند: اتوبوس های برقی و اتوبوس های معمولی. البته این نکته لازم به ذکر است که اتوبوس های برقی قیمت ارزان تری دارند و گردشگران تور ارمنستان کرایه ها را باید به صورت نقدی پرداخت کنند. برای این که هزینه های اقامت شما ارزان تر شود باید از مهمان خانه و هاستل ها استفاده کنید که هزینه های کم تری نسبت به هتل دارند و مقرون به صرفه هستند. قیمت پایه هاستل ها از 1500 درام شروع می شود و نسبت به خدماتی که درخواست می کنید، هزینه بالاتر می رود. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سفر ارزان به ایروان

Reza 15 فروردین 98
2
با سلام و تشکر سفر به ارمنستان از تاریخ ۲۳ فروردین تا ۲۷ فروردین مورد نظر است
سوگل 1 مرداد 97
0
کلا سفر ارزان به ایروان خیلی راحته چون اونجا زیاد هزینه ای نداره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما