سفر ارزان به باکو

باکو یکی از شهرهایی است که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است. برای این که یک سفر ارزان به باکو داشته باشید با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.
برای سفر ارزان به باکو به جای استفاده از هواپیما می توانید از سفر زمینی استفاده کنید. کرایه از مرز بیله سوار تا شهر باکو حدود 10 منات می باشد. همچنین لازم به ذکر است که بگوییم عوارض خروج از کشور به صورت زمینی 25 هزار تومان است.
برای حمل و نقل ارزان در این شهر گردشگران تور باکو می توانند از مترو استفاده کنند که ارزان ترین راه حمل و نقل نیز می باشد. متروی باکو بسیار گسترده است، به طوری که تمامی قسمت های شهر را پوشش می دهد و قیمت بلیط آن 0.3 منات (حدود 1000 تومان) می باشد همچنین قیمت بلیط اتوبوس در این شهر 0.2 منات است.
برای داشتن سفر ارزان به باکو می توانید از جاذبه های نزدیک مترو دیدن کنید که دیگر نیازی به کرایه دادن نباشد، از جمله این جاذبه ها می توان به بلوار باکو، میدان فواره، فونیکلار باکو، پارک های زیبا، شهر قدیمی باکو و برج های شعله باکو اشاره کرد. یکی از تفریحات ارزانی که گردشگران تور باکو این امکان را دارند که از آن ها بهره مند شوند، کشتی تفریحی است که حدود 30 دقیقه در دریای خزر دور می زند و قیمت آن 6 منات می باشد.
برای این که هزینه های سفر شما به باکو گران نشود، به تابلوهای راهنمایی و رانندگی این شهر توجه کنید تا جریمه نشوید. یکی دیگر از راه های سفر ارزان به باکو استفاده از غذای خانگی به جای رستوران است که در این صورت هزینه های سرسام آور رستوران ها را نباید بپردازید و در عین حال غذای سالم میل می کنید.
گزارش مشکل
درج نظر