هزینه سفر به شانگهای

شانگهای در سال های اخیر به یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی تبدیل ‏شده است و سالانه ایرانیان زیادی با تور شانگهای به این شهر سفر می کنند. به همین ‏دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به شانگهای در ‏اختیارتان قرار دهیم در ادامه با لحظه آخر همراه شوید تا از هزینه سفر به شانگهای مطلع ‏شوید. 
هزینه اقامت در شانگهای: 
اگر قصد سفر با تور شانگهای را دارید با ید بدانید در این شهر هتل ها و اقامت گاه های ‏زیادی وجود دارد که در ادامه به هزینه اقامت در آن ها می پردازیم. 
اقامت در هتل ها: 
هزینه اقامت برای هر شب در هتل های 5 ستاره حدود 500 هزار تومان تا 1 میلیون ‏تومان، در هتل های 4 ستاره حدود 300 تا 600 هزار تومان، در هتل های 3 ستاره حدود ‏‏200 تا 500 هزار تومان و در هتل های دو ستاره حدود 100 تا 400 هزار تومان می باشد. 
همچنین لازم به ذکر است که گردشگران تور شانگهای می توانند در هاستل ها اقامت ‏کنند که برای هر شب هزینه ای حدود 100 هزار تومان باید پرداخت کنند. 
هزینه خورد و خوراک در شانگهای: 
هزینه خورد و خوراک در شهر شانگهای کمی گران می باشد به طوری که گردشگران تور ‏شانگهای برای خوردن غذا در یکی از رستوران های ارزان  این شهر برای هر وعده حدود ‏‏50 هزار تومان بپردازند اما لازم به ذکر است که گردشگران برای صرفه جویی در هزینه ‏سفر به شانگهای می توانند از فست فود های موجود در سطح شهر غذای خود را ‏خریداری کنند.  
هزینه حمل و نقل در شانگهای: 
گردشگران تور شانگهای برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر باید کارت ‏‎ Jiao Tong Kaرا با پرداخت مبلغی حدود 25 هزار تومان خریداری کنند لازم به ذکر است ‏که این کارت ها قابلیت شارژ تا سقف 2 میلیون تومان را دارد. 
کرایه تاکسی در شانگهای بسیار گران می باشد به طوری که قیمت ورودی تاکسی حدود ‏‏15 هزار تومان است و به ازای هر کیلومتر مسیر حدود 1000 تومان به این مبلغ اضافه می ‏شود. ‏

نظرات مردم درباره هزینه سفر به شانگهای

مبینا محبی 7 خرداد 97
1
چقد خوب من فکر میکردم گرون تر از این حرفا باشه
درج نظر