هزینه سفر به بلگراد

بلگراد پایتخت کشور صربستان بوده و بزرگ ترین شهر این کشور نیز می باشد. این شهر توریستی، در سال 2015 حدود 808 هزار گردشگر را میزبانی کرده است. اگر شما نیز از علاقمندان سفر با تور بلگراد هستید، ما در این مقاله از وبسایت همراهی کنید تا با هزینه سفر به بلگراد آشنا شوید.
بلگراد به طور کلی بین شهر های اروپایی بسیار ارزان است. هزینه سفر به بلگراد شامل هزینه های مختلفی همچون هزینه پرواز، هزینه اقامت، هزینه حمل و نقل و هزینه خورد و خوراک می شود. در ادامه هزینه های هر یک را مورد بررسی قرار داده و برای گردشگران تور بلگراد به اختصار شرح می دهیم.
هزینه پرواز
هزینه پرواز به شهر بلگراد شامل هزینه بلیط هواپیما می شود. قیمت بلیط هواپیمای هر مقصدی در طول دوره های زمانی مختلف متغیر است. اما اگر بخواهیم حدودی به این موضوع بپردازیم باید بگوییم که قیمت بلیط هواپیمای تهران بلگراد در سال 1397 و در اردیبهشت ماه بین 980 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است.
هزینه اقامت
اقامت در شهر بلگراد به طور کلی ارزان است. به طور مثال شما با پرداخت هزینه ای حدود 10 دلار می توانید در یکی از هاستل های شهر اقامت کنید و یا با پرداخت هزینه ای حدود 50 دلار هتل و یا آپارتمانی مناسب برای اقامت رزرو کنید.
هزینه حمل و نقل
هزینه حمل و نقل یکی از مسائل مهم در مقاله هزینه سفر به بلگراد محسوب می شود. بلگراد شهر بسیار کوچکی است و به راحتی می توان تمام شهر را با پای پیاده طی کرد. اما اگر بخواهید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید، تاکسی گزینه مناسبی است. هزینه پایه تاکسی های شهر بلگراد حدود 170 دینار است. این شهر مترو ندارد اما دارای وسایل حمل و نقل عمومی اتوبوس، تراموا و واگن برقی می باشد که هزینه آن ها تقریبا ارزان و ثابت است.
هزینه خورد و خوراک
مسلما گردشگرانی که با تور بلگراد به صربستان سفر می کنند، به خوردن یک وعده غذایی در این شهر نیز علاقه دارند، بنابراین لازم است بدانید که خوردن یک وعده صبحانه در شهر بلگراد، چیزی حدود 100 تا 150 دینار، یک وعده نهار بین 50 تا 200 دینار و یک وعده شام حدود 300 دلار هزینه در بر دارد. اما به طور کلی گردشگران عزیز می توانند با حدود 1000 دلار سه وعده غذایی میل کنند.
امیداریم اطلاعات مفیدی درباره هزینه سفر به بلگراد در اختیار گردشگران تور صربستان قرار داده باشیم.
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر به بلگراد

سیدی 3 شهریور 97
3
به طور میانگین هزینه سفر به بلگراد چقدر در میاد ؟
مینا 9 خرداد 97
1
مرسی از اطلاعات مفیدتون
درج نظر