Lahzeakhar.com

تور صربستان

امتیاز 5 از 5 | از 1404

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور صربستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای صربستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید


صربستان واقع در جنوب شرقی قاره اروپا که پایتخت آن شهر بلگراد می باشد. گردشگران تور صربستان جالب است بدانند نام این کشور تا سال 2006 مونته نگرو بوده است. صربستان با بسیاری از کشورهای توریستی همانند :از جنوب با آلبانی ، از شمال با مجارستان، از غرب با کرواسی و هرزگوین و از شرق با بلغارستان همسایه می باشند.
رودخانه دانوب با 2820 کیلومتر درست از قسمت غربی تور صربستان با مرز کشورهای کرواسی و رومانی عبور می کند . در واقع صربستان از مرکز، جنوب و خاور اروپا گذر کرده است که مرزهای مشترک زیادی با کشورهای همسایه خود دارد. اگر با تور صربستان همراه شوید به این امر پی ببرید که این کشور بسیار سر سبز، خوش آب و هوا و با پوشش گیاهی انبوه می باشد.
طبق اعلام رسمی سازمان سرشماری صربستان، این کشور دارای 10 میلیون جمعیت و با میانگین سنی 35 سال است. زبان رسمی این کشور صربیایی که 80 درصد از مردم صرب، 9 درصد مجار، 4 درصد رومانی، 1 درصد یوگوسلاوی و و 1 درصد بوسنیایی هستند.
با توجه به جنگ های داخلی متعددی که طی 10 سال گذشته برای مردمان صربستان اتفاق افتاده است همچنین ویرانی و استعمارگری کشورهای همسایه بیش از 20 درصد صربی ها زیر خط فقر هستند و وضعیت مناسبی ندارند. برای گذراندن زندگی از کشاورزی در زمینه ی شیر، ذرت، گندم و گوشت همچنین صادرات اقلامی همانند ماشین آلات، تجهیزلا حمل و نقل و برخی مواد غذایی استفاده می کنند.
اگر برای گردشگران تور صربستان بخواهیم موقعیت این کشور را به صورت تقسیم بندی توضیح دهیم دارای 22 شهر، 6160 روستا و 200 محله شهری می باشد که امروزه با توجه به استقلال یافتن این کشور باز هم مناطق فقیر نشین زیادی دارد.
و در آخر باید گفت مردمان صربستان برای این که از زیر سلطه ی کشورهای دیگر خارج شوند تلاش های بسیاری برای آبادی این کشور انجام داده اند که امروزه با سفر به همراه تور صربستان می توانید شاهد این پیشرفت های چشمگیر باشید و از جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی آن لذت ببرید.

صربستان با نام رسمی جمهوری صربستان، یک کشور محدود در خشکی و مرکز شرق خاوری اروپا برای گردشگران تور صربستان است که بخش جنوبی شبه جزیره بالکان و جلگه پانون را شامل شده است. این کشور با کشورهای بوسنی، هرزگوین و کرواسی در باختر، مجارستان در شمال، بلغارستان و رومانی در خاورمیانه و در آخر با مونته نگرو در جنوب هم مرز می باشند. شهر بلگراد پایتخت این کشور است. برای قرن ها، در مرزهای فرهنگی میان شرق و غرب، یک پادشاهی قدرتمند صرب در قرون وسطی بعدها با نام امپراتوری بیشتر بالکان را در تصرف داشت.
در پس قیام هایی که مردم صرب انجام دادند در آخر حکومت صربستان در سال 1818 تشکیل شد. صربستان در سال 2006 پس از آن که مونته ‌نگرو از اتحاد صربستان و مونته‌ نگرو جدا شد، دوباره پس از فروپاشی یوگوسلاوی در سال 1990 به وضعیت حکومت انفرادی درآمد. گردشگران تور صربستان جالب است بدانند در سال 2008، استان مستقل کوزوو، به صورت یک طرفه از صربستان اعلان استقلال کرد. حکومت صربستان استقلال کوزوو را غیرقانونی دانسته و آن را به رسمیت نمی‌ شناسد. دیگر کشورهای دنیا نیز واکنش‌های متفاوتی نسبت به این وقایع نشان داده اند.
صربستان یکی از کشورهای اروپایی محسوب میشه که دارای جاذبه های گردشگری مختلفی برای مسافرین تور صربستان هست. از رودخانه ها و کوه های زیبا گرفته تا جنگل ها و دشت ها همگی صربستان رو به کشوری با جاذبه های گردشگری جذاب تبدیل کردند. صربستان رو باید با فرهنگ ترکیبی همراه دانست و در تاریخ این کشور جنگ های مختلفی رو شاهد بوده. اگرچه گذشته ای پر از جنگ و درگیری در این کشور وجود داشته اما در حال حاضر آرامشی این کشور رو فراگرفته و آن را به یک منطقه بکر برای گردشگران تور صربستان تبدیل نمود. کوه های کوپائونیک یکی از بهترین مکان گردشگری صربستان هست که تو تابستان و زمستان گردشگرهای بسیاری رو برای اماکن تفریحی جذاب خود، جذب می کند یه جاذبه گردشگری عالی محسوب می شود.
باتوجه به نوع آب و هوای خوبی که کوپائونیک داره، بیش از 200 روز رو میشه در اینجا شاهد هوای آفتابی بود که به مسافرین تور صربستان توصیه می کنم.

قابل توجه مسافران تور صربستان ، در حال حاضر پرواز های ایران به صربستان به صورت مستقیم نمی باشد و معمولا یک و یا دو توقف در کشور های مختلف دارد.مسافران تور صربستان توجه داشته باشند که ایر لاین هایی که در حال حاضر از ایران به صربستان پرواز دارند هواپیمایی ایر صربیا ، هواپیمایی پگاسوس ، هواپیمایی ترکیش ، هواپیمایی آژین ، هواپیمایی امارات ، هواپیمایی فلای دبی ، هواپیمایی قطری ، هواپیمایی لوفتهانزا ، هواپیمایی آلیتالیا ، هواپیمایی الاتحاد ، هواپیمایی ایرفلوت و هواپیمایی اتریشی نیز می باشند که در ادامه بیش تر آشنا می شوید.
1 . هواپیمایی پگاسوس : مسافران تور صربستان توجه داشته باشند که این پرواز در حال حاضر ار تهران با یک توقف در استانبول به صربستان پرواز دارد.
2 . هواپیمایی ترکیش : ایر لاین ترکیش شیراز ، تبریز ، مشهد ، تهران ، اهواز و اصفهان با یک توقف در استانبول به سمت صربستان پرواز دارد.
3 . هواپیمایی آژین : در حال حاضر این ایر لاین از تهران با یک توقف در آتن به سمت صربستان پرواز دارد.
4 . هواپیمایی امارات : مسافران تور صربستان بدانند که این ایر لاید از تهران و مشهد با یک توقف در دبی به سمت صربستان پرواز دارد.
5 . هواپیمایی فلای دبی : ایر لاین فلای دبی از تهران ، مشهد ، همدان ، لار ، شیراز ، بندر عباس و اهواز با یک توقف در دبی به سمت صربستان پرواز می کند.
6 . هواپیمایی قطری : این ایر لاین از تهران ، شیراز و مشهد با یک توقف در دوحه قطر به سمت صربستان پرواز دارد.
7 . هواپیمایی لوفتهانزا : مسافران تور صربستان ، این ایر لاید فقط از تهران با یک توقف در فرانکفورت آلمان به سمت کشور صربستان پرواز دارد.
8 . هواپیمایی آلیتالیا : مسافران عزیز تور صربستان توجه داشته باشند ایر لاین آلیتالیا از تهران با توقف در رم به سمت صربستان پرواز دارد.
9 . هواپیمایی الاتحاد : در حال حاضر این پرواز از تهران و با توقف در ابوظبی به سمت صربستان پرواز دارد.
10 . هواپیمایی ایرفلوت : فقط از تهران پرواز دارد و یک توقف در مسکو روسیه به سمت کشور صربستان پرواز دارد.
11 . هواپیمایی اتریشی : این ایر لاین فقط از تهران و توقف در وین اتریش به سمت صربستان پرواز دارد.
12 . هواپیمایی ایر صربیا : این پرواز در ایران وجود ندارد و پرواز های داخلی صربستان و همچنین پرواز های کشور اروپایی به صربستان و برعکس می باشد.
مسافران تور صربستان توجه داشته باشند مدت زمان پرواز به صربستان بستگی به توقف در جایی که هستید دارد.

اگر بخواهیم آب و هوای صربستان را برای گردشگران عزیز تور صربستان توضیح دهیم به این صورت است که بیشتر روزهای سال با بارش باران رو به رو است حتی در فصل تابستان هم بارش رگباری باران نیز قطع نمی شود. به طور کلی کشور صربستان آب و هوای سرد با بارش برف ندارد و بیشتر آب و هوای گرم استوایی در تمام شهرهای آن حاکم است که با وجود گرما شدید و بارش باران آب و هوای شرجی همراه با رطوبت دارد که این امر موجب رویش گونه های گیاهی مختلف در تمام نقاط این کشور شده است.
در برخی ماه های سال بارش بسیار کم می شود مثل ماه اکتبر ولی قطع نمی شود و میانگین دمای هوا به 28 سانتی گراد می رسد. بیشترین میزلن بارش باران در ماه ژوئن رخ می دهد و میانگین بارش 58 میلی متر است. گردشگران تور صربستان مهم است بدانند که گرم ترین ماه سال آگوست با 23 درجه سانتی گراد و ژانویه با 11 درجه سانتی گراد سردترین ماه سال در این کشور می باشند.
پایتخت صربستان بلگراد است که بهترین آب و هوای 4 فصل استوایی را داراست. فصل زمستان سرد ولی بدون بارش سنگین برف و یخ بندان می باشد و به طور کلی شاید 15 روز از 365 روز سال دمای هوا در صربستان به زیر صفر درجه سانتی گراد برسد. فصل پاییز به نسبت بهار کمی طولانی تر با وزش بادهایی از سمت غرب کشور است و ژانویه سردترین ماه سال در زمستان با بارش باران و سرما رو به رو است. به طور کلی برای مسافرین تور صربستان میانگین آب و هوا 11 درجه سانتی گراد می باشد.
گردشگران عزیز تور صربستان برای سفر خود لازم است در مورد اطلاعات آب و هوایی کشور مقصد اطلاعات جامعی داشته باشند تا بتوانند بهترین زمان سفر خود را به این کشور انتخاب کنند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است