هزینه سفر به قونیه

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 260
شهر قونیه در کشور ترکیه واقع شده است. قونیه به شهر عشق و عرفان معروف بوده و یکی از مقاصد مهم گردشگری برای افراد ایرانی می باشد. دلیل معروفیت این شهر وجود آرامگاه حضرت مولانا در این شهر است. یکی از مهم ترین مسائل برای گردشگران این شهر هزینه سفر به قونیه می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به قونیه بپردازیم.
واحد پول این شهر لیر ترکیه می باشد. گردشگران تور ترکیه بهتر است همراه خود دلار ببرند و در این شهر دلار های خود را به لیر تبدیل کنند. به طور کلی می توان گفت هزینه ها در این شهر مناسب بوده و فرق زیادی با تهران ندارد.
هزینه اقامت در این شهر مناسب بوده، در این شهر هتل های متنوع و همچنین هاستل هایی برای اقامت گردشگران تور قونیه وجود دارد. هزینه اقامت در هتل های متوسط و هاستل ها مناسب می باشد. هزینه اقامت در هتل های 4 ستاره و 5 ستاره کمی گران تر می باشد. 
هزینه خورد و خوراک یکی از مهم ترین مسائل در بررسی هزینه سفر به قونیه می باشد. به طور کلی هزینه غذا در این کشور مناسب بوده و هزینه یک وعده غذا در رستوران های ارزان قیمت قونیه در حدود 15 لیر می باشد. هزینه صرف غذا در رستوران های متوسط برای دو نفر در حدود 60 لیر است. همچنین مک دونالد در این شهر شعبه داشته و هزینه یک همبرگر آن 15 لیر می باشد.
وسایل حمل و نقل عمومی در اکثر نقاط شهر برای جا به جایی گردشگران تور قونیه حضور دارند. هزینه استفاده از تراموا برای هر نفر 1.5 لیر است. همچنین ایستگاه های اتوبوس برای مسافران وجود دارد. هزینه بنزین در قونیه برای هر لیتر 5.15 لیر می باشد. هزینه ورودی تاکسی های قونیه 4 لیر بوده و برای هر کیلومتر مسیر 3 لیر به هزینه اولیه اضافه می شود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7190-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%87-

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هزینه سفر به قونیه