هزینه سفر به بالی

کشور اندونزی در سال های اخیر به یکی از قطب های گردشگری آسیا تبدیل شده است. ‏و سالانه ایرانیان زیادی با تور اندونزی به این کشور زیبا سفر می کنند. 
بالی یکی از بهترین شهر های کشور اندونری است که سواحل زیبا و جاذبه های ‏گردشگری آن باعث شده تا بالی در لیست شهر های توریستی و پر گردشگر کشور ‏اندونزی قرار بگیرد. به همین دلیل بر آن شدیم تا اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به ‏بالی در اختیار گردشگران تور بالی قرار دهیم با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه سفر به ‏بالی مطلع شوید.  
پیش از هر چیز باید بدانید واحد پول کشور اندونزی روپیه می باشد. 
هزینه اقامت در بالی: 
هتل ها و هاستل های زیادی در سطح شهر بالی به چشم می خورد که هزینه اقامت در ‏آن ها بسته به نوع و امکاناتی که ارائه می دهند بسیار متفاوت است برای مثال اگر ‏قصد اقامت در هاستل های معمولی این شهر را دارید باید بدانید هزینه اقامت در این ‏هاستل ها برای هر شب حدود 100 تا 200 هراز روپیه می باشد.  
هزینه اقامت در هتل های شهر بالی برای هر شب مبلغی بین 4 هزار تا 4 میلیون روپیه ‏می باشد و این هرینه بستگی به نوع هتل دارد. 
هزینه حمل و نقل در بالی: 
گردشگران در سفر با تور بالی می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند. ‏هزینه حمل و نقل عمومی در این شهر ارزان است به طوری که برای جا به جایی با ‏تاکسی برای هر مسیر باید مبلغی حدود 7 هزار روپیه پرداخت شود. همچنین بلیط مترو ‏و اتوبوس روزانه هزینه ای حدود 3500 روپیه را برای گردشگران در بر خواهد داشت. 
هزینه خورد و خوراک در بالی: 
در این شهر غذا های محلی با قیمت بسیار پایینی (حدود 10 هزار روپیه) سرو می شوند. ‏همچنین لازم به ذکر است قیمت یک وعده غذایی در رستوران های معمولی این شهر ‏مبلغی حدود 27 هزار روپیه برای هر نفر می باشد این مبلغ در رستوران های لوکس بالی ‏به 120 هزار روپیه هم می رسد 
به طور کلی هزینه سفر به بالی در هر روز مبلغی بین 400 تا 500 هزار روپیه می باشد 
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور بالی مفید واقع شود
گزارش مشکل
درج نظر