هزینه سفر به مارماریس

شهر زیبا و بندری مارماریس سالانه میزبان تعداد زیاد از گردشگران تور مارماریس می باشد در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به مارماریس در اختیارتان قرار دهیم اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه سفر به مارماریس مطلع شوید.
هزینه اقامت در مارمارس:
گردشگران تور مارماریس با توجه به بودجه و سلیقه خود می توانند از میان هاستل ها و هتل های مارماریس محل اقامت خود را انتخاب کنند هزینه اقامت در یک هتل میان رده برای یک شب حدوداٌ 330 هزار تومان می باشد همچنین هزینه اقامت در هاستل های این شهر چیزی حدود 80 هزار تومان است البته باید در نظر داشت که این قیمت ها حدودی بوده و بسته به نوع هتل یا هاسل ممکن است کمتر یا بیشتر شود.
هزینه خورد و خوراک در مارماریس: 
برای خوردن غذا در یک رستوران ارزان و معمولی در مارماریس باید هزینه ای حدود 25 هزار تومان بپردازید. قیمت یک غذای دو نفره در رستوران های متوسط شهر مارماریس چیزی حدود 80 هزار تومان می باشد همچنین رستوران هایی با نام استریت فوود در سطح شهر به چشم می خورند که گردشگران تور مارماریس می توانند با صرف هزینه ای کم (حدود 7 هزار تومان) یک وعده غذایی نسبتاٌ خوب در این رستوران ها میل کنند. 
هزینه حمل و نقل در مارماریس:
گردشگران تور مارماریس می توانند برای تردد در سطح شهر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند. لازم به ذکر است هزینه بلیط اتوبوس تقریبا 2 هزار تومان می باشد و هزینه رفت و آمد با تاکسی برای هر مسیر حدوداٌ 3 هزار تومان است. 
به طور کلی هزینه سفر به مارماریس مقرون به صرفه بوده و گردشگران تور مارماریس می توانند با بودجه نه چندان زیاد به این شهر بندری و زیبا سفر کنند.
گزارش مشکل
درج نظر