بهترین فصل سفر به شانگهای

در عین حال که پایتخت کشور چین شهر پکن می باشد ولی بزرگترین شهر این کشور، شانگهای است که در رده بندی بزرگ ترین شهرهای دنیا پس از توکیو در رده دوم قرار گرفته است. اگر می خواهید بدانید بهترین فصل سفر به شانگهای کدام فصل است، با لحظه آخر همراه باشید تا از این مطلب اطلاع پیدا کنید. در حالت کلی آب و هوای شانگهای مرطوب و معتدل است و همانند ایران چهار فصل را می توان در آن لمس کرد. بهار گرم و دلپذیر، تابستان سوزان و بارانی، پاییز خنک و دلچسب و زمستانی به شدت سرد در آن حاکم است. وضعیت آب و هوای شانگهای در سال، به طور قابل ملاحظه ای تغییر می کند. در فصل تابستان هوایی بسیار گرم دارد و در فصل زمستان به ندرت یخبندان می شود. به همین دلیل سفر به شانگهای در این دو فصل برای گردشگران تور شانگهای دشواری به وجود می آورد. از این رو بهترین فصل سفر به شانگهای، بهار و پاییز می باشد. گرم ترین زمان سال در این شهر، ماه های مرداد و شهریور هستند که سفر را برای گردشگران با مشکل مواجه می کند. باریدن باران در فصل های تابستان و بهار اتفاقی معمول است. برعکس این دو فصل، آب و هوای پاییز و زمستان کمابیش خشک است.

بهترین زمان سال برای رزرو هتل
شهر شانگهای هدف تجاری مطلوبی برای توریست ها است، به همین جهت در اکثر مواقع هتل های این شهر مملو از مسافر می باشد. فصل های پر توریست و گران به طور معمول از فروردین تا اردیبهشت و شهریور تا آبان بوده و در این زمان به سختی هتل پیدا می شود. اکثر هتل های شانگهای در فصل تابستان گران قیمت هستند، از این رو بهترین زمان برای رزرو هتل در طول زمستان و در ماه های آذر تا اسفند است. بنابراین اگر می خواهید هزینه سفر شما کمتر شود بهترین فصل سفر به شانگهای فصل زمستان می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 113 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به شانگهای
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.