اقامت در بلغارستان

کشور بلغارستان در قسمت جنوب شرقی اروپا واقع شده است. شهر صوفیه پایتخت بلغارستان و همچنین بزرگترین شهر این کشور نیز می باشد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی کشور بلغارستان به گونه ای است که از بخش شمالی با کشور رومانی و از غرب با یوگوسلاوی و همچنین از جنوب با یونان و دریای سیاه مرز مشترک دارد. زبان رسمی مردم بلغارستان، زبان بلغاری است. گردشگران تور بلغارستان توجه داشته باشند، اگر قصد اقامت در کشور بلغارستان را دارید، باید اطلاع داشته باشید، که آب و هوای این منطقه سرد و کوهستانی است و همچنین نواحی اطراف دریای سیاه نیز دارای آب و هوای مرطوب و معتدل است. 
برای اقامت در بلغارستان از نظر اقتصادی، باید در نظر داشته باشید که بیشتر اقتصاد این کشور بر مبنای کشاورزی است تا اینکه بر مبنای صنعت باشد. دلیل این موضوع این است که بلغارستان کشوری، حاصلخیز است. واحد پول در بلغارستان لف با علامت اختصاری (bgn) است. از جمله شهرهای مهم بلغارستان می توان به چند شهر صوفیه، پلوودیو، وارنا و بورگاس اشاره کرد. هزینه اقامت در بلغارستان به طور معمول برای گردشگران تور بلغارستان اهمیت زیادی دارد. اگر افراد متقاضی با هزینه ها آشنا باشند، بهتر می توانند برای هزینه های خود برنامه ریزی کرده و همچنین با آگاهی بیشتر برای مهاجرت اقدام کنند. 
هزینه اقامت در بلغارستان
در کشور بلغارستان هزینه یک وعده غذا در سال 2017، در یک رستوران معمولی تقریبا 10.00 لف است. در این کشور میتوانید از بازارهای معروف، مواد غذایی ارزان تهیه کنید. اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر در حدود 470.63 لف می باشد. همچنین حقوق و دستمزد در این کشور پس از مالیات 842.58 لف می باشد.
حمل و نقل برای اقامت در بلغارستان
در این کشور زیبا، وسایل حمل و نقل عمومی شامل تاکسی و اتوبوس میشود که با این وجود گردشگران تور بلغارستان، به راحتی می توانند در این کشور رفت و آمد کنند و همچنین در این کشور، به تمامی نقاط شهر دسترسی راحت و کاملی داشته باشند.
 
گزارش مشکل
درج نظر