امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر به اتریش

سفر به اتریش

اگر مقصد دارید برای یک سفر اروپایی به کشور اتریش سفر کنید پس با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم برای یک سفر چند روزه را در اختیارتان قرار دهیم. سفر به اتریش می تواند یکی از بهترین گزینه های سفر به قاره اروپا باشد که دلایل آن را توضیح خواهیم داد. قبل از سفر به اتریش بهتر است بدانید ساعت این کشور دو ساعت و نیم از کشور ما عقب تر است. زبان اصلی مردمان اتریش، آلمانی می باشد اما به زبان های انگلیسی و مجارستانی نیز تسلط دارندف همچنین گردشگران تور اتریش بهتر است بدانند که واحد پول این کشور یورو می باشد. اتریش دارای 6 فرودگاه اصلی با نام های فرودگاه بین المللی وین، فرودگاه زالتسبورگ، فرودگاه لینز، فرودگاه کلاگن فورت و فرودگاه اینسبروک می باشد.

در سفر به اتریش با توجه به مناظر طبیعی و جنگل های بکر با پوشش گیاهی فوق العاده و شگفت انگیز ترجیح می دهید به جای این که از وسایل نقلیه استفاده کنید، یک دوچرخه کرایه کرده و به کوهستان های بینظیر آن بروید ، ساعت ها رکاب زده و خسته نشوید. اگر علاقه مند به آثار باستانی قدیمی ، موزه ها و یا اسکی کردن روی قله های پوشیده از برف هستید قطعا سفر به اتریش حتما به شما و همراهانتان خوش می گذرد.
هزینه های اقامت در این کشور با احتساب هتل های 3 تا 5 ستاره و هاستل ها در مناطق مختلف متغیر بوده که همه ی این اختلافات قیمت ها با توجه به امکانات هتل ها حساب می شود ولی به تور کلی کیفیت همه ی هتل ها در اتریش استاندارد بوده و انتخاب اتاق های یک تا 5 تخته به عهده ی خود گردشگران تور اتریش می باشد. اما به شما پیشنهاد می کنیم در سفر به اتریش خیلی خود را درگیر هتل های لوکس نکنید زیرا به قدری جاذبه گردشگری و اماکن تفریحی دارد وقتی برای استراحت پیدا نخواهید کرد.
از نظر خورد و خوراک هم خیالتان راحت باشد هم رستوران و غذا خوری ارزان قیمت و هم رستوران های شیک مجلل با قیمت های به نسبت بالا وجود دارد و انواع نوشیدنی های بین المللی و خوراک های خوشمزه از 7 یورو تا 70 یورو برای گردشگران تور اتریش سرو می شود. 
درج نظر