امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه های متداول سفر به ایتالیا

هزینه های متداول سفر به ایتالیا

مناظر شهری زیبا ، تاریخ طولانی ، غذا های لذیذ و مکان های دیدنی ایتالیا همه و همه باعث شده ایتالیا بهترین مقصد گردشگری در میان مسافران تبدیل شود. در این قسمت مسافران عزیز را با هزینه های متداول سفر به ایتالیا بیش تر آشنا کنیم.

هزینه اقامت در ایتالیا :
هزینه ی اقامت در ایتالیا ارزان قیمت نیست هتل ها و اتاق های مخصوص خواب 25 الی 60 یورو هزینه دارد و همچنین اتاق های خصوصی حدود 70 الی 95 یورو برای هر شب اقامت در ایتالیا هزینه دارد.البته اگر مسافران بخواهند یک اتاق با 2 تخت بگیرند باید 70 یورو هزینه کنند.گردشگران تور ایتالیا توجه داشته باشند که هر چقدر به جنوب ایتالیا نزدیک شوید هزینه ی اقامت کمتر می شود به طوری که در جنوب ایتالیا اتاق با شبی 55 یورو می توانید پیدا کنید.

هزینه ی غذا در ایتالیا :
بدون شک در ایتالیا خوردن غذای گران قیمت در انواع رستوران کار دشواری نیست ، اما به طور میانگین گردشگران می توانند وعده غذایی خود را در یک روز با 14 یورو بگذرانند.رستوران های گران قیمت حدود 123 یورو نیز می باشد که در مناطق پر گردشگر و شلوغ 9 یورو به این قیمت اضافه کنید.غذا هایی مانند اسنک و پیتزا حدود 2 الی 4 یورو هزینه و دیگر غذا های فست فودی حدود 9 یورو هزینه برایتان خواهد داشت.همچنین اگر علاقه دارید غذا ها را خودتان تهیه کنید هفته ای حدود 45 و 65 دلار برای خرید مواد غذایی هزینه دارد.

هزینه ی گردش در ایتالیا :
یکی دیگر از هزینه های متداول سفر به ایتالیا گشت و گذار آن می باشد که بسیاری از جاذبه های گردشگری و موزه های ایتالیا حدود 13 الی 18 یورو برای گردشگران هزینه خواهد داشت و اما اگر شما در محله های واتیکان احتیاج به راهنما داشتید هزینه ای معادل 60 الی 75 یورو باید بپردازید.
درج نظر