مرکز خرید لیلو

مرکز خرید لیلو یکی از بزرگ ترین مراکز خرید تفلیس گرجستان می باشد که در نزدیکی فرودگاه بین المللی گرجستان و در 25 کیلومتری ميدان واكزال قرار گرفته است. در این مرکز خرید کالای گوناگونی اعم از: البسه ، پارچه، وسایل آرایشی و بهداشتی، لوازم منزل و وسایل صوتی از كشورهای گوناگون مانند چین، ایران، ترکیه و آذربایجان را با کیفیت عالی و قیمت های کاملا مناسب و ارزان می توانید پیدا کنید.


مرکز خرید لیلو در گرجستان یکی از مراکز خرید قدیمی می باشد که خیلی مانند مراکز خرید مدرن شیک و زیبا نمی باشد اما یکی از بهترین فروشگاه ها در گرجستان به حساب می آید.امروزه با توجه به استقبال گردشگران تور گرجستان، سرمایه گذاران زیادی برای ساخت پاساژهای مدرن تری اقدام نموده اند. یکی از ویژگی های جالب این مجموعه این است که در قسمت دست فروش ها قیمت دقیقی که تعزیرات آن را تایید کرده باشد وجود ندارد و این خود فروشنده های محلی هستند که تعیین قیمت می کنند و شما می توانید با تخفیف خوب یک سوغاتی زیبا برای نزدیکان خود خریداری کنید.


برای رفتن به مرکز خرید لیلو با ون های مسافرتی و تاکسی می توانید سفر کنید. لیلو یک فروشگاه قدیمی و خیابانی است که نظم و ترتیب دقیقی ندارد و مسئله مهم این است که اجناس خود را به فروش برسانند و مشتری راضی باشد. از دیگر ویژگی های این مرکز خرید می توان به داشتن چندین رستوران، سوپر مارکت، کافه، آرایشگاه، خیاطی، دفتر های اداری، تجاری و ایستگاه های تاکسی و اتوبوس اشاره کرد که علاوه بر خرید و گشت و گذار یک خوراکی محلی و یا غذای سنتی گرجی میل کنید و تا هر وقت که خواستید در این مجموعه تفریح کنید زیرا که وسایل نقلیه برای برگشت شما به هتل وجود دارد. به طور کلی مرکز خرید لیلو یک فروشگاه بزرگ از تمامی اجناس مورد استفاده برای گردشگران تور گرجستان است که برای هر سن و سالی می تواند مفید و قابل استفاده باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید لیلو

مهرانه 26 شهریور 97
4
ما که مرکز خرید لیلو رو نتونستیم پیدا کنیم آخر سر بیخیالش شدیم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر