لوکس ترین مراکز خرید تفلیس
مرکز خرید پکینی تفلیس: ان مرکز خرید یکی از محبوب ترین مراکز خرید در شهر تفلیس محسوب می شود. گردشگران تور تفلیس می توانند از فروشگاه های  لوکس این فروشگاه اجناس متنوعی را خریداری کنند. همچنین این مرکز خرید مکان مناسبی برای خرید سوغاتی می باشد. در این مرکز خرید برند های مطرح بین المللی فعالیت دارند، همین امر سبب شده که این مرکز خرید در لیست لوکس ترین مراکز خرید تفلیس قرار داشته باشد.مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس: این مرکز خرید در یکی از مناطق شلوغ و پر رفت و آمد شهر تفلیس واقع شده است. گردشگران تور گرجستان از نقاط مختلف شهر تفلیس دسترسی مناسبی به این مرکز خرید دارند. همچنین ساختمان 7 طبقه آن شامل 100 فروشگاه مختلف می باشد.تفلیس مال: امروزه این مرکز خرید با استقلال چشمگیری رو به رو شده است. در این مرکز خرید برند های مطرح بین المللی مانند گوچی، شنل، تامی، لاگوست، دلچی گابانا، زارا، منگو، ماسیما دیوتی، برشکا، گپ، آدیداس، ‏نایک فعالیت دارند. همچنین درون این مرکز خرید امکانات بسیاری مانند سینما، رستوران، استخر وجود دارد. به همین دلیل این مرکز خرید در لیست لوکس ترین مراکز خرید تفلیس قرار گرفته است.ایست پویت: مرکز خرید ایست پویت یکی از بزرگترین مراکز خرید در شهر تفلیس محسوب می شود. در این مجموعه بش از 150 فروشگاه متنوع وجود دارد، همچنین در مرکز خرید ایست پوینت برند های مطرح بین المللی مانند نایک، منگو، زارا و ال سی واکیکی فعالیت دارند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به لوکس ترین مراکز خرید تفلیس
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور تفلیس 5 بهمن 98
4 شب
تابان
مهریار پرواز
5 بهمن - 9 بهمن

تور تفلیس 5 بهمن 98
3 شب
تابان
وقت سفر
5 بهمن - 8 بهمن

تور تفلیس 29 و 30 و 1 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
سامان پرواز
29 دی - 5 بهمن

تور تفلیس 5 بهمن 98
7 شب
تابان
مهریار پرواز
5 بهمن - 12 بهمن

تور تفلیس 30 دی 98
3 شب
قشم ایر
ماهان سیر
30 دی - 3 بهمن

تور تفلیس 5 بهمن 98
3 شب
تابان
اسطوره بیستون
5 بهمن - 8 بهمن

تور تفلیس 30 دی و 1 و 5 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
کاخ سپید ملل
30 دی - 9 بهمن

تور تفلیس 26 و 29 دی 98
3 شب
قشم ایر
کاخ سپید ملل
29 دی - 2 بهمن

تور گرجستان 30 دی 98
3 شب
قشم ایر
مهلا گشت آسمان
30 دی - 3 بهمن

تور تفلیس 8 بهمن 98 ویژه تعطیلات
3 شب
تابان
ندا پرواز
8 بهمن - 11 بهمن