مرکز خرید اسمارت گالری

فلورانس یکی از شهرهای تاریخی ایتالیا می باشد که مورد توجه بسیاری از توریست ها قرار دارد. این شهر چند مرکز خرید را هم در خود جای داده که گردشگران می توانند به خرید کردن در آن ها بپردازند. یکی از مراکز خرید خوبی که در سال 2011 در این شهر احداث گشته "مرکز خرید اسمارت گالری" نام دارد.
این مرکز خرید در تمامی روزهای هفته باز بوده و گردشگران تور فلورانس در ساعات کاری آن می توانند برای خرید به آن مراجعه کنند. جالب است بدانید که نام این مجنمع تجاری در ابتدا "فشن ولی" بوده که بعدها تغییر نام داده است. مرکز خرید اسمارت گالری یکی از اوت لت های منطقه به حساب می آید که محبوبیت بالایی نزد افراد بومی و توریست ها پیدا کرده است. این مرکز خرید 20 فروشگاه را در خود جای داده که در این فروشگاه ها برخی برندهای بین المللی و ایتالیایی نظیر: ورساچه و پاملاتو هم وجود دارند و گردشگران تور فلورانس می توانند خریدهای خوبی را انجام دهند. در این مکان، انواع لباس های زنانه، مجلسی، مردانه و بچه گانه در سایزهای مختلف وجود دارد، علاوه بر البسه، کیف، کفش، لوازم ورزشی و غیره هم در این مرکز خرید در معرض فروش قرار دارد.
*راه های دسترسی به مرکز خرید اسمارت گالری
گردشگران تور ایتالیا برای رفتن به این مرکز خرید می توانند با استفاده از قطار و تاکسی خود را به آن برسانند، به طوری که در ایستگاه Florence SMN سوار قطار شده و در ایستگاه Rignano sull'Arno از قطار پیاده شوند و ادامه مسیر را به وسیله تاکسی بپیمایند. در این مکان، فضایی جهت پارک کردن خودرو هم وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند از آن بهره ببرند.
در بیرون مرکز خرید، فضای سبز زیبایی همراه با گل های رنگارنگ وجود دارد که چشم نواز می باشد.
ساعات کاری: 10 الی 19 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر