گالری ویتوریو امانوئل

میلان یکی از شهرهای کهن می باشد که طرفداران خاص خودش را دارد. علاوه بر جاذبه های گردشگری جذاب و زیبا، مراکز خرید باکیفیتی نیز در این شهر قرار دارد که هر گردشگری را وسوسه می کند تا در آن به خرید بپردازد. یکی از قدیمی ترین مرکز خریدهای این شهر و جهان گالری ویتوریو امانوئل می باشد.
ساخت این مرکز خرید حدود 11 سال به طول انجامید و در بین اپرای اسکالا و کلیسای جامع ایل دوئومو بنا گشت. گالری ویتوریو امانوئل به سبک نئوکلاسیک و باروک بنا گشته که نظر گردشگران تور ایتالیا را به خود جلب کرده است. کف بازار از موزاییک هایی با طراحی های چشم نواز پوشیده شده است، همچنین سقف شیشه ای این مرکز خرید نور بسیار خوبی را به محیط می بخشد. این بنا در سال 2015 دوباره مورد بازسازی قرار گرفت و قسمت هایی به آن اضافه شد که بر زیبایی های آن افزود.

گالری ویتوریو امانوئل به دلیل سال ها فعالیتی که دارد، نزد گردشگران تور میلان و ایتالیایی ها کاملا شناخته شده می باشد. در این مرکز خرید انواع مختلف لباس و جواهرات و کیف و کفش وجود دارد که بر خلاف ظاهر پاساژ، به روز و جدید می باشند. برندهای معروفی نظیر: گوچی، لویی ویوشن، فندی و غیره را می توانید در این مکان خریداری کنید. همچنین خوب است بدانید که انواع تابلوهای نقاشی و کتاب های پرمحتوا نیز در این مکان به فروش می رسد. یکی از بخش های محبوبی که در گالری ویتوریو امانوئل وجود دارد، رستوران ها و کافی شاپ های آن است که گردشگران تور میلان به هنگام خستگی می توانند از منوی متنوع و جذاب آن ها سفارش دهند و از غذاهای ایتالیایی و بین المللی آن لذت ببرند. همچنین انواع نوشیدنی های دلچسب در کافی شاپ مجموعه وجود دارد که طعمی ماندگار را برای شما به ارمغان می آورد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر