مرکز خرید متروسیتی فروم

یکی از لذت های سفر، خرید کردن و سوغاتی گرفتن برای اعضای خانواده و دوستان می باشد. اگر قصد سفر به شهر باتومی گرجستان را دارید به شما پیشنهاد می کنیم از بزرگترین مرکز خرید این شهر یعنی مرکز خرید متروسیتی فروم دیدن کنید. این مرکز خرید زیبا در منطقه بکری در بلوار جدید باتومی و درقسمت غربی و ساحلی این شهر که بهترین بخش شهر باتومی است بنا گردیده است. این موقعیت مکانی مناسب باعث رونق این مجتمع شده و گردشگران زیادی را هر ساله برای خرید به خود جذب می کند. برای رفتن به این مرکز خرید شما می توانید از تاکسی استفاده کنید و به آسانی در جلو درب مرکز خرید متروسیتی فروم پیاده شوید و برای خرید به داخل آن بروید.
 مرکز خرید مترو سیتی فروم نسبتا جدید بوده و پارکینگی با ظرفیت حدود 300 خورو دارد. ساعت کاری آن 10 صبح تا 10 شب می باشد. در مرکز خرید متروسیتی فروم، شما هر لباس و برندی که مدنظر داشته باشید را به راحتی می توانید با مراجعه به غرفه نمایندگی آن برند پیدا کنید. این پاساژ علاوه بر غرفه های لباس و پوشاک، دارای رستوران ها و کافی شاپ های متعددی نیز می باشد که شما می توانید به همراه خانواده و یا دوستانتان از غذاهای محلی لذیذ و خوش طعم و نوشیدنی های کمیاب آن ها لذت ببرید. مرکز خرید متروسیتی فروم دارای امکانات تفریحی مانند سینما و زمین بولینگ و زمین بازی برای کودکان نیز می باشد. شما می توانید کودکان خود را برای تفریح به این زمین های بازی بفرستید و با آرامش به خرید خود ادامه دهید. این مجموعه بزرگ و باشکوه علاوه بر این که یک مرکز خرید محسوب می شود به عنوان یک چشم انداز طبیعی نیز می توان از آن دیدن کرد و چندین ساعت در آن به تفریح پرداخت. در کنار این مرکز خرید، پارک جنگلی زیبایی برای رفاه حال گردشگران تور باتومی احداث شده که در آن می توانند خستگی به در کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید متروسیتی فروم
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

دیبا 27 شهریور 97
0
من از مرکز خرید متروسیتی فروم خیلی خرید می کنم و میارم ایران میفروشم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور باتومی 4 بهمن 98
3 شب
تابان
آریو پرواز
4 بهمن - 7 بهمن

تور باتومی 30 دی و 4 بهمن 98
3 شب
تابان
کاخ سپید ملل
30 دی - 7 بهمن

تور باتومی 4 بهمن 98
3 شب
تابان
قصر شایان
4 بهمن - 7 بهمن

تور باتومی 30 دی و 7 بهمن 98
4 شب
تابان
هورگشت پارس
30 دی - 11 دی

تور باتومی 4 بهمن 98
3 شب
تابان
افق بال فرشتگان
4 بهمن - 7 بهمن

تور باتومی دی و بهمن 98
4 شب
تابان
سفر آرا گیتی
30 دی - 25 بهمن

تور باتومی 4 بهمن 98
3 شب
تابان
مهلا گشت آسمان
4 بهمن - 7 بهمن

تور باتومی4 و 11 و 18 بهمن 98
3 شب
تابان
سفر آرا گیتی
4 بهمن - 7 بهمن

تور باتومی 4 و 11 بهمن 98
3 شب
تابان
هورگشت پارس
4 بهمن - 14 بهمن

تور باتومی 30 دی 98
4 شب
تابان
آریو پرواز
30 دی - 4 بهمن