رستوران سیسکویلی

یکی از زیبا ترین و بزرگ ترین رستوران های گرجستان رستوران سیسکویلی است. دکوراسیون و سازه معماری این رستوران بسیار جذاب و شگفت انگیز است که هنگام ورود تا دقایقی دوست دارید همه جا را تماشا کنید. رستوران سیسکویلی واقع در تفلیس خیابان بلیاشویلی دارای انواع غذاهای بین المللی، خوراک های سنتی و محلی گرجستان می باشد. این رستوران سه منوی غذایی برای صبحانه، نهار و شام دارد که همه روزه حتی ایام تعطیل از 9 صبح تا 12 بامداد آماده پذیرایی از گردشگران تور گرجستان و مشتریان خود می باشد.
این رستوران دارای دو فضا سر پوشیده و سرباز است که انتخاب این دو جا به میل و سلیقه خود مشتری می باشد و نیازی نیست هزینه بیشتری بابت هر کدام پرداخت کنید. در هنگام ورود با توجه به نمای بسیار زیبا و سنتی سیسکویلی قطعا با خود فکر می کنید که قیمت غذاها گران باشد، ولی در واقع این طور نیست، غذاها، نوشیدنی و دسر همگی با توجه به کیفیتی که دارند از قیمت مناسب و متوسط برخوردارند.

در هر ساعتی از روز که به رستوران سیسکویلی بروید با توجه به نورگیری و فضای سبزی که دارد، چشم انداز کم نظیری را برای شما گردشگران تور گرجستان ایجاد می کند که لذت میل کردن یک وعده غذایی به همراه موسیقی اصیل گرجی که گاها به صورت زنده توسط هنرمندان و نوازندگان گرجستان انجام می گیرد را، دو چندان می کند. در هر جای این رستوران که سربچرخانید می توانید با توجه به وسایل و تابلوهایی که وجود دارد پی به قدمت و اصالت این کشور ببرید و از دیدن این اشیاء تاریخی لذت ببرید. لازم به ذکر است که می توانید برای راحت بودن از چند ساعت قبل جای خود را رزرو کنید. در سفر با تور گرجستان از رستوران های زیبا با غذاهای لذیذ گرجی حتما استفاده کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران سیسکویلی

الهام 18 مرداد 97
2
رستوران سیسکویلی از نظر مهمانداری بسیار عالی هستند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر