رستوران کافه کسل

در شهر توریستی آنتالیا ترکیه صدها رستوران و کافه با انواع غذا، خوراک و نوشیدنی های محلی و بین المللی وجود دارد که باب میل هر گردشگر از هرجای دنیا می باشد. رستوران کافه کسل یکی از ساده ترین و بهترین رستوران ها در عین حال شیک و مرتب است که مورد استقبال مردم آنتالیا همچنین گردشگران تور آنتالیا می باشد. 

رستوران کافه کسل یک منوی اصلی برای خوراک های محلی و یک منو برای انواع ماهی کباب، جوجه کباب، کباب بره و ... ، یک منو برای انواع نوشیدنی و کوکتل های خنک استوایی ودر آخر یک منوی دسر که شامل انواع سالاد، کیک، چای، قهوه، بستنی ، آبمیوه و ... می باشد. قیمت های این رستوران بسیار مناسب می باشد ولیکن که از کیفیت مواد اولیه غذایی برای طبخ غذاها کاسته نمی شود.

برخورد کارکنان و پیشخدمت های رستوران کافه کسل بسیار مناسب و در شان میافرین و گردشگران آنتالیا ترکیه می باشد که از بدو ورود شما به این مجموعه شما را به سمت میز مناسب به تعداد صندلی راهنمایی می کنند و به سرعت سفارش شما را می گیرند و در کم ترین زمان ممکن غذای شما را آماده کرده و سرمیزتان می آورند. آدرس رستوران کسل : آنتالیا، بندر قلعه چی، محله کلیچ ارسلان، هیدیرلیک، پلاک 48 می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران کافه کسل

جاوید 2 مهر 97
4
رستوران کافه کسل بی نهایت نوشیدنی های خوشمزه و خاصی داره پیشنهاد می کنم امتحان کنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر