رستوران آیدین

تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت تعداد بازدید : 674

وقتی با تور کیش سفر می کنید، یکی از موارد ناممکن این است که حداقل یکی از وعده های غذایی خود را در رستوران های سنتی این جزیره، میل نکرده و از آن لذت نبرید. بخصوص که گردشگران خارجی بسیاری هم به این جزیره مرجانی سفر کرده و به دنبال طمع لذیذ و به یاد ماندنی از غذا های سنتی ایرانی می گردند. در این میان رستوران های سنتی بی شماری در کیش وجود دارند که هرکدام از محبوبیت خاص خود برخوردار اند. اما یکی از برترین رستوران ها جزیره که خود را در لیست ده رستوران برتر منطقه قرار داده، رستورانی نیست جز رستوران آیدین.

این رستوران در قسمت شمال غربی جزیره و در منطقه ی صفین، فازc، بازارچه خدماتی شقایق واقع شده و دارای فاصله ی اندکی تا ساحل می باشد. رستوران آیدین دارای فضای باز به سبک سنتی ایرانی می باشد. به گونه ای که در میان باغ سرسبز و زیبای رستوران راه های مارپیچ مانند سنگی، مشتریان را به سوی تخت های سنتی، آلاچیق های بزرگ و میز های چندین نفره که در میان گیاهان سرسبز و زیبا چیده شده اند، راهنمایی می کند.

منوی غذایی رستوران آیدین از کیفیت بالایی برخوردار بوده، و زیر نظر سرآشپز ویژه رستوران، با استفاده از مواد اولیه ی تازه و با کیفیت طبخ و ارائه می شوند. همچنین پرسنل رستوران با لبخند و رعایت رسوم، با آغوش باز از تمامی گردشگران استقبال کرده و آماده برطرف کردن خواسته ها و نیازهای آنها می باشند.

همچنین رستوران آیدین از ساعات اولیه روز با سرو انواع مختلفی از صبحانه های ایرانی سرد و گرم شروع به کار کرده و تا ساعات پایانی شب از مشتریان خود پذیرایی کردهو دارای خدماتی همچون اجرای موزیک زنده، پارکینگ اختصاصی، زمین بازی کودکان و اینترنت بی سیم رایگان بوده و به شما امکان رزرو تلفنی میز مورد نظرتان را می دهد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور کیش ۱۲ خرداد
۳
۱۲ خرداد - ۱۵ خرداد
کاسپین
کیش ایر
فلات پارس
مشاهده تور
۳,۹۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۸ خرداد
۲
۸ خرداد - ۱۰ خرداد
زاگرس
پارس ایر
معراج گشت
مشاهده تور
۱,۵۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش ۸ و ۹ خرداد
۳
۸ خرداد - ۱۲ خرداد
زاگرس
زاگرس
سرزمین آریایی
مشاهده تور
۱,۵۳۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کیش خرداد
۳
۲۰ خرداد - ۲۴ خرداد
کیش ایر
ایران ایر تور
آرشین پرواز
مشاهده تور
۲,۱۰۵,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران آیدین