رستوران نایت فلایت

جمهوری روسیه دارای 3 شهر اصلی می باشد که مسکو را می توان مهم ترین آن ها نام برد. بیشترین میزان ورود گردشگر و توریست نیز به این شهر می باشد پس برای رفاه حال مسافرین تور روسیه اولین و مهم ترین مسئله ای که بسیار اهمیت دارد وجود رستوران ها و غذاخوری های متنوع مناسب با هر ذائقه ای می باشد. رستوران نایت فلایت یکی از بهترین، لوکس ترین و کامل ترین رستوران های مسکو روسیه است.
سالن اصلی غذاخوری ان 2 طبقه و بسیار بزرگ با سقفی بلند و نورپردازی مهندسی شده و رمانتیک، وجود میز و صندلی ساخت روسیه توسط افراد مجرب و در کل فضاسازی فوق العاده ارام و دلنشین به همراه صدای پیانوی بزرگی که سرتاسر این رستوران می پیچد می تواند شبی به یاد ماندنی را برای شما و خانواده یتان رقم بزند. منوی غذایی رستوران نایت فلایت با انواع غذاهای دریایی، انواع گوشت و استیک، خوراک های محلی و سنتی روسیه، نوشیدنی های بین المللی و دسرهای شیرین و خوشمزه با قیمت متوسط رو به بالا در اختیار مسافرین تور روسیه قرار می دهند. این رستوران دارای چند منوی غذایی است که یکی از ان ها شامل 10 نوع غذای خاص که پیشنهاد های ویژه ی سرآشپز می باشد با قیمت بالا برای افرادی که می خواهند چیزهای جدید را امتحان کنند توصیه می شود.
اگر قصد سفر به مسکو روسیه را دارید حتما چند ساعت خود را به رفتن به این رستوران اختصاص دهید مطمئنا راضی از آن خارج می شوید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران نایت فلایت

مصطفی 18 اردیبهشت 96
4
چه رستوران قشنکیییییی!!!
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر