رستوران جم نشین

این نوشته به معرفی رستوران جم نشین اصفهان اختصاص دارد و در ادامه به بررسی موقعیت مکانی، منو و طراحی فضای رستوران جم نشین خواهیم پرداخت بنابراین اگر از گردشگران تور اصفهان هستید و قصد شناخت رستوران های معروف این شهر را دارید در ادامه با تیم لحظه آخر همراه باشید.
رستوران جم نشین در اتوبان دستجردی و در نزدیکی قله شور واقع شده است و یکی از بهترین رستوران های موجود در شهر اصفهان به شمار می آید، در منویرستوران جم انواع غذا های ایرانی نظیر کباب و خورشت به چشم می خورد.
این رستوران به شیوه کاملا سنتی طراحی و تزئین شده است و گردشگران می توانند در محیطی سنتی غذای خود را نوش جان کنند.
خوب است بدانید که رستوران جم نشین با سرو غذا های با کیفیت و لذیذ و همچنین دارا بودن امکانات رفاهی نظر بسیار از مشتریان را به سوی خود جلب و امتیاز 4 از 5 را دریافت کرده است.چنانچه قصد سفر با تور اصفهان را دارید، و تصمیم گرفته اید که غذای خود را در این رستوران نوش جان کنید باید توجه داشته باشید که ساعت کاری جم نشین همه روزه از 11:30 تا 23:00 می باشد و در این بازه زمانی می توانید به این رستوران مراجعه کرده و از صرف غذا در یک محیط زیبا و پاکیزه لذت ببرید.
لازم به ذکر است که قیمت غذا های این رستوران با توجه به کیفیت بالایی که دارند بسیار مقرون به صرفه بوده و گردشگران تور اصفهان می توانند با صرف هزینه ای معقول غذایی بسیار لذیذ نوش جان کنند.
خوب است بدانید که این رستوران حدود 180 نفر ظرفیت دارد و برای قرار های دو نفره، مراسم های خانوادگی و قرار های کاری مناسب می باشد. از امکانات رفاهی موجود در این رستوران می توان به پارکینگ، دستگاه پوز، پیک رایگان و غیره اشاره کرد
آدرس رستوران: اصفهان، اتوبان دستجردی، نرسیده به بهارستان، قبل از قله شور
شماره تماس: 03136540869
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر