امتیاز 5 از 5 | از بین 1263 امتیاز دهنده به تور اصفهان

تور اصفهان

در ادامه صفحه تور اصفهان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اصفهان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

شهر اصفهان با دارا بودن صدها اثر تاریخی و طبیعی و طبیعت بکر خود، ‏همه ساله پذیرای مسافران زیادی است؛ مسافرانی که خیلی از آنها، ‏مکان‌های دیدنی شهر را می‌شناسند اما بسیاری از آن ها نیز به دنبال ‏زیباترین مکان‌های گردشگری شهر اصفهان هستند‎ . در اصفهان گردشگران می توانند از معماری زیبای اسلامی، پل های سر ‏پوشیده، کاخ ها،مسجد ها و همچنین مناره های منحصر به فرد معروف ‏اصفهان دیدن نمایند‎.  
این امر باعث شده‌است که در فرهنگ ایرانی اصفهان، نصف جهان لقب ‏بگیرد و گردشگران داخلی و خارجی بسیاری به سفر اصفهان ترغیب شوند. ‏میدان نقش جهان در اصفهان یکی از بزرگترین میدان‌های دنیا است و ‏نمونه برجسته‌ای از معماری ایرانی-اسلامی است که توسط یونسکو به ‏عنوان میراث جهانی ثبت شده‌است‎.
از مکان های گردشگری که مسافران در تور اصفهان می توانند از آنها دیدن ‏نمایند میتوان به موزه های اصفهان اشاره کرد. از جمله این موزه ها ‏میتوان به موزه هنرهای معاصر اصفهان، موزه هنرهای تزیینی اصفهان، ‏موزه صنايع دستی و هنرهای سنتی اصفهان. کاخ موزه چهل ستون، موزه ‏کلیسای وانک، موزه تاریخ طبیعی، موزه علوم و فنون آموزش پرورش، موزه ‏آب، موزه شهدا، گنجينه سنگ نوشته های تخت فولاد و باغ موزه پروانه ها ‏اشاره نمود که گردشگران زیادی در تور اصفهان از این مکانها دیدن می ‏نمایند‎.
برای انتخاب تور اصفهان از نظر آب و هوایی نیز می توان اینگونه توضیح ‏داد که ،آب و هوای اصفهان به طور کلی معتدل و خشک است و مقدار ‏بارش باران و برف نسبتاً کمی دارد. حداکثر درجه حرارت در تابستان ۴۰ ‏درجه سانتی گراد است که تابستان هایی گرم و خشک را می سازد‎.
در وبسایت لحظه آخر می توانید تورهای اخیر اصفهان که توسط آژانس ‏های مختلف ارائه شده است را ملاحظه نماید و هر گونه اطلاعاتی که در ‏رابطه با تور اصفهان نیاز دارید کسب نمایید‎.‎

مورد توجه گردشگران تور اصفهان ، این شهر تاریخی در مرکز ایران و در فاصله ی 420 کیلومتری جنوب تهران واقع شده است.این شهر مرکز شهرستان اصفهان و مرکز استان اصفهان نیز می باشد.این شهر زیبا و دیدنی در فرهنگ مردم ایران به نصف جهان هم معروف می باشد.
مسافران تور اصفهان بدانند که این شهر با جمعیت تقریبی 1.583 نفر بعد از تهران و مشهد به عنوان سومین شهر پر جمعیت ایران شناخته شده است.جالب است که این شهر از دیر باز جز مهم ترین مراکز شهر نشینی در فلات ایران به شمار می رفته که دارای بنا های تاریخی با ارزشی است که بیش تر آن ها به عنوان میراث تاریخی در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است به همین جهت در تمامی مدن سال که به این شهر زیبا سفر کنید گردشگران تور اصفهان را از سراسر جهان خواهید که محو تماشای زیبایی های این شهر هستند و آن جاست که به ایرانی بودن خود افتخار خواهید کرد.
گردشگران تور اصفهان مطلع باشند که تمامی مردم اصفهان به زبان فارسی و به لهجه ی اصفهانی سخن می گویند که آوا ها و گویش هایشان آن را از زبان فارسی متمایز کرده است به تعبیری دیگر مردم عزیز اصفهانی در انتهای هر کلمه ای حرف س استفاده می کنند.همچنین مسافران تور اصفهان بدانند که بیش تر مردمان اصفهانی پیرو دین اسلام و مذهب تشیع می باشند البته در میان آن ها مردمانی با مذهب های زرتشتی ، ارامنه ، یهودیان و مسیحیان نیز زندگی می کنند.
اصفهان به دلیل وجود بنا های تاریخی زیادی که دارد سالانه تعداد زیادی از مسافران تور اصفهان به این شهر سفر می کنند به همین جهت بزرگ ترین قطب گردشگری ایران به شمار می رود.البته بخش دیگری از اقتصاد مردم اصفهان از طریق کشاورزی ، صنایع دستی و دامپروری نیز می باشد.

اصفهان یکی از مهم ترین شهر های توریستی مهم ایران به شمار می رود که از نظر گردشگری در سراسر جهان در جایگاه مهمی قرار گرفته است.از این رو فرودگاه بین المللی شهید بهشتی به علت تردد راحت گردشگران داخلی و خارجی درون شهر ساخته شده است.
فرودگاه اصفهان از قدیمی ترین فرودگاه های ایران می باشد که در منطقه ای کویری به نام صفه با مساحت 1041 هکتار احداث شده است.
فرودگاه جدید اصفهان در قسمت شرقی این شهر در منطقه ی کویری در سال 1363 تاسیس و به عنوان ناوگان هوایی کشور شناخته و ثبت گردید.
گردشگران تور اصفهان توجه کنند از جمله مزایای این فرودگاه فاصله مناسب از اراضی شهری است که به گونه ای طراحی شده که هیچ گونه آلودگی صوتی ناشی از نشست و برخاست هواپیما ها را ایجاد نمی کند.
مسافران تور اصفهان برای ارتباط با فرودگاه و اطلاعات پرواز می توانند با شماره های زیر تماس بگیرند.
اطلاعات پرواز از اصفهان : 199
اطلاعات پرواز از شهرستان ها : 35275200
مسافران عزیز تور اصفهان می توانند از طریق تاکسی 24 ساعتهاز فرودگاه به سمت محل اقامت خود بروند البته اگر همراه با تور اصفهان سفر می کنید مطلع باشید بیش تر این تور ها ترانسفر فرودگاهی دارند و شما را به راحتی و راس ساعت ورودتان به اصفهان به استقبال شما می آیند.
قابل توجه گردشگران تور اصفهان ، به تازگی در فرودگاه تاکسی های vip با امکانات مناسبی برای گردشگران تور اصفهان در نظر گرفته اند که مورد توجه بسیاری از مسافران قرار گرفته است.
مسافران تور اصفهان می توانند از طریق ایرلاین هایی نظیر هواپیمایی آتا ، هواپیمایی ایر عربیا ، هواپیمایی اطلس گلوبال ، هواپیمایی اترک ، هواپیمایی آستریا ایر ، هواپیمایی کاسپین ، هواپیمایی فلای بغداد ، هواپیمایی فلای دبی ، هواپیمایی ایران ایر ، هواپیمایی ایران ایرتور ، هواپیمایی آسمان ، هواپیمایی کیش ایر ، هواپیمایی ماهان ، هواپیمایی قشم ، هواپیمایی تابان ، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی زاگرس به سمت اصفهان و بر عکس پرواز داشته باشند.

شهر اصفهان شهری خاص در میان شهرهای توریستی ایران می باشد که در همه فصول سال گردشگران از تور اصفهان استقبال می کنند. این شهر برای گردشگران تور اصفهان جلوه تمام نمایی از فرهنگ ایرانی - اسلامی دارد.
شهر اصفهان در بخش مرکزی خطه ایران، در دشت هایی که به موازات زاینده رود هستند، واقع شده است. این شهر به دلیل اینکه دارای مناطقی با ارتفاع های متفاوت از سطح دریا است شرایط آب و هوایی مختلفی دارد.
شهر اصفهان در تابستان آب و هوایی گرم و خشک دارد و در زمستان هوایی سرد همراه با بارش ناگهانی برف دارد که لازم است گردشگران تور اصفهان لباس گرم به همراه داشته باشند. هرچند در این شهر سرما و گرما به صورت افراطی پیش می آید، اما سردی و برودت هوا بیش از 3 ماه دوام نمی آورد. در فصل زمستان در این شهر گاهگاه برف می بارد و بارش باران در ماه اسفند و فروردین اتفاق می افتد. فصل بهار در بهمن شروع می شود که در این فصل هوا بسیار مطلوب است و شهر بسیار زیبا می باشد.
در حالت کلی با کاهش ارتفاع از سطح دریا و کاهش بارندگی، دما فزونی می یابد. در هر 4 فصل باد خنکی در سراسر اصفهان می وزد که این موضوع برای گردشگران تور اصفهان بسیار جالب می باشد. به طور خاص بادهای غربی و جنوب غربی که در فصل بهار و پاییز در زاینده رود می وزد طراوتی ویژه به آب و هوای اصفهان می بخشد.
تغییرات فصلی در این شهر منظم است و پاییز در اواخر شهریور، زمستان در اواخر آذر، بهار در اواخر اسفند و تابستان در اواخر خرداد شروع می شود. اما در طول کل سال، این شهر در ماه «اردیبهشت» به اوج زیبایی و طراوت خود می رسد و بهترین زمان سفر برای مسافران تور اصفهان می باشد. شهر اصفهان شهری است که همواره مورد نوازش پرتوهای خورشید قرار گرفته و از این رو می توان آن را شهری آفتابی نامید که در سه چهارم سال هوایی آفتابی دارد.

نظرات کاربران

روستایی 2 تیر 98
0
دوستان به نظرتون بهترین زمان سفر با تور اصفهان تو تابستون چه ماهیه ؟؟
رهام 27 خرداد 98
2
تور اصفهان زمینی بگیرم بهتره یا هوایی؟ زمان برام مهم نیس بیشتر هزینه و امکانات مطرحه
تهمینه 21 خرداد 98
0
من یه گردشگرم که تقریبا همه جای ایرانو گشتم میخواستم به دوستانی که قصد سفر با تور اصفهان رو دارند پیشنهاد کنم حتما از کلیسای بیت لحم که بین توریست ها کمتر شناخته شده دیدن کنند
کیمیا 12 خرداد 98
0
بازار های سنتی اصفهان خیلی قشنگ و دیدنی اند به نظر من حتما اگر با تور اصفهان سفر می کنید در کنار جاذبه های گردشگری معروفش سری هم به بازار های سنتی این شهر بزنید
اردشیر 24 اردیبهشت 98
2
اگر برای بار چندم میخواید با تور اصفهان به این شهر سفر کنید سعی کنید بیشتر سراغ جاذبه های کمتر شناخته شده ش مثل تالار اشرف، خانه مشروطیت، عصارخانه شاهی و ... برید خالی از لطف نیست !
منیره رستم خان 30 بهمن 97
1
تور یک روزه یا دوروزه برای ابام عید برای دونفر یا یک نفر
نرجس سادات علم هدایی 4 بهمن 97
4
ندارم
حسن 14 آذر 97
2
کسی هست با تور اصفهان سفر کرده باشه و بتونه من رو معرفی کنه که کدوم هتل برم؟
شادي 24 آبان 97
1
تا حالا چند بار به اصفهان رفتم خيلي حال كردم خيلي خوش گذشت بخصوص ميدان نقش جهان
رها 15 آبان 97
2
تور اصفهان در هر فصل و هر شرایطی بهترین سفره و حال آدمو خوب می کنه
محنا 25 شهریور 97
2
من هنوز بعد از گذشت 8 سال خاطراتی که تو تور اصفهان برام رقم خورد رو فراموش نکردم.
رادمان 25 شهریور 97
4
بهترین چیز تور اصفهان که رفتم منار جنابنش بود که می لرزید. اما الان شنیدم به خاطره این که آسیب نبینه دیگه نمی زارن کسی بره بالا و اون رو بلرزونه
زهره 30 مرداد 97
2
من سالی دو بار میرم تور اصفهان. شهر بی نظیریه
لیلی 28 مرداد 97
1
تور اصفهان خوبه منتهی فقط هوایی میچسبه راه طولانیه به نظرم مسیر زیبایی هم نداره
رامینا 18 مرداد 97
4
تور اصفهان دسته جمعی حال میده
حدبث 12 تیر 97
0
اصفهان از اون شهر هایی هس که بهتره با تور سفر کرد من پارسال با تور اصفهان رفتم به این شهر و واقعا یکی از بهترین سفر های من محسوب می شه
مریم 6 تیر 97
1
من چند ماه پیش با تور اصفهان که از سایت لحظه آخر خریدم رفتم واقعا تور خوبی بود و از همه چیزش راضی بودم
لیلا 23 خرداد 97
0
ممنون از مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور اصفهان
ملیحه خدایاری 5 خرداد 97
1
اصفهان واقعا شهر بی نظیریه. عشق کردم.
ناصر ملک مطیعی 5 خرداد 97
0
آخرین کاری که قبل از فوت کردنم انجام دادم، سفر با تور اصفهان به این شهر بود
Mohammad 8 فروردین 97
4
اصفهان تو اردیبهشت و نوروز خیلی قشنگه‌ مردم خوب؛ طراحی شهری خوب و زیبا؛ حتما توی شهر رو ببینید اصفهان فقط میدان نقش جهان و سی و سه پل نیست
همایون 5 آذر 96
4
اگر میرید تور اصفهان میدان نقش جان یه مسجد داره که اسمش خاطرم نیست اما یه سنگ مانند مستطیلی شکل وسط مسجدش هست که بلند حرف بزنی صدات تو کل مسجد می پیچه حتما برین اونجا. بی احترامی نباشه به مقدسات من یک بار اونجا وایسادم زدم زیر آواز معماریش بی نظیره
امیر 5 آذر 96
4
عجیبه اینا که همیشه خودشون تخریب می کردن آثار باستانی رو حالا نگرانن؟!
محمد 5 آذر 96
2
اون برای قدیم بود الان دیگه نمی زارن کسی بره بالا مناره رو بلرزونه می ترسن آسیب ببینه
مینو 5 آذر 96
4
اگر تور اصفهان میگیرین حتما منار جنبان رو ببینید خیلی خوبه یکی از برجاشو تکون میدن کلش می لرزه من 15 سال پیش رفتم دیدم خودم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر