رستوران مولوی قونیه

وجود آرامگاه مولانا یکی از دلایل مهمی است که ایرانیان قونیه را برای سفری جذاب و متفاوت انتخاب کنند. در این شهر رستوران های بی شماری وجود دارد که یکی از آن ها رستوران مولوی قونیه می باشد.

رستوران مولوی قونیه یکی از بهترین رستوران های شهر قونیه است که در مکانی نزدیک به آرامگاه این شاعر گرانقدر افتتاح شده است به طوری که میهمانان و گردشگران تور قونیه به راحتی می توانند از داخل رستوران به تماشای این مقبره بپردازند. این رستوران باکیفیت نزد مردم محلی هم بسیار محبوب می باشد و در هر زمانی که به آن مراجعه کنید مردم را می بینید که در حال غذا خوردن هستند.
در رستوران مولوی قونیه انواع غذاهای خانگی و خاورمیانه ای با مواد غذایی تازه و باکیفیت طبخ می شود که طعمی لذیذ دارند. گردشگران تور قونیه هنگام ورود به رستوران، با فضایی زیبا مواجه می شوند که حس و حالی بسیار خوب را القا می کند. غذا خوردن در فضای دلنشین این رستوران بسیار لذت بخش است و برای هر کسی تبدیل به خاطره ای شیرین می شود. کارکنان رستوران با رفتاری خوش پذیرای میهمانان هستند و به آن ها خدمت رسانی می کنند. لازم به ذکر است که بگوییم قیمت غذاها در این رستوران، نسبتا مناسب است و قیمت گرانی ندارند.
رستوران مولوی قونیه دارای فضای باز هم می باشد تا آن دسته از میهمانان که تمایل دارند در فضای آزاد غذای خود را میل کنند، بتوانند در آلاچیق غذای خود را میل کنند. این آلاچیق، دید بسیار خوبی به آرامگاه مولانا دارد که شما با تماشای این مکان می توانید غذای خود را میل کنید. یک نکته مثبت که در رابطه با این رستوران وجود دارد، داشتن پیک موتوری می باشد که گردشگران تور ترکیه می توانند سفارش غذا داده و در محل اقامت خود میل کنند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران مولوی قونیه
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.