رستوران ابلوموف

مبحث خورد و خوراک، همیشه بخش جذابی از سفر را تشکیل می دهد که بسیاری از توریست ها به قصد تجربه کردن غذای کشورهای مختلف، به آن ها سفر می کنند و در کنار بازدید از جاذبه های گردشگری، در رستوران های باکیفیت نیز، غذا صرف می کنند. روسیه از جمله کشورهایی است که غذاهای خوشمزه ای دارد. در این بخش قصد داریم یکی از بهترین رستوران های روسیه را که در شهر مسکو قرار دارد و رستوران ابلوموف نامیده می شود، به شما کاربران گرامی معرفی کنیم.

رستوران ابلوموف دارای محیطی خاص می باشد که در یک ساختمان قدیمی قرار گرفته است. گردشگران تور مسکو با رفتن به این رستوران زیبا هم می توانند غذایی خوشمزه میل کنند و هم از فضای متفاوت آن که به شکل خانه های اشرافی قرن 19 می باشد، بازدید کنند. رستوران ابلوموف یک ایوان زیبا دارد که گردشگران تور روسیه در هوای مناسب می توانند در کنار درختان سرسبز آن غذای خود را میل کنند و لذت ببرند. علاوه بر فضای خارجی و حیاط رستوران ابلوموف، فضای داخلی آن هم با داشتن صندوقچه ها، سماور و نقاشی های قدیمی، یادآور دوران کهن می باشد. میزهای این رستوران کنده کاری هایی زیبا داشته و در آشپزخانه آن می توانید یک گاز آهنی قدیمی را ببینید که جلوه خاصی به رستوران بخشیده است.
کارکنان رستوران ابلوموف در هنگام ورود، ضمن خوشامدگویی شما را به میز مورد نظر هدایت می کنند و به بهترین نحو از شما پذیرایی به عمل می آورند. رستوران ابلوموف منوی متنوعی از غذاهای روسی را در اختیار گردشگران تور مسکو و میهمانان قرار می دهد تا آن ها بنا بر سلیقه خود هر یک را انتخاب کنند. این غذاها شامل انواع سوپ ها، گوشت پخته شده، شورباها و کیک های گوشت لذیذ و غیره می باشد که طعمی بی نظیر دارند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما