امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران توپکاپی

رستوران توپکاپی

ترکیه همیشه یکی از محبوب ترین کشورهای جهان نزد توریست ها بوده است. در این کشور رستوران های متنوعی وجود دارد که گردشگران می توانند در هر یک از آن ها غذاهایی مطابق با ذائقه خود سفارش دهند و لذت ببرند. یکی از بهترین رستوران هایی که در این کشور وجود دارد، رستوران توپکاپی می باشد. این رستوران علاوه بر استانبول در شهر دیدیم هم شعبه دارد.
رستوران توپکاپی دیدیم در ساحل آلتیکوم واقع شده و به دلیل کیفیت مطلوبی که دارد، بسیاری از گردشگران تور دیدیم را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده از غذاهای خوش طعم آن لذت ببرند. در رستوران توپکاپی انواع غذاهای ترکی، اروپایی و بین المللی با مواد غذایی تازه طبخ می شود که سبب ایجاد طعم لذیذی در آن ها می شود. در فضای بیرونی رستوران هم تعدادی میز و صندلی وجود دارد که علاقه مندان می توانند آن ها را برای غذا خوردن انتخاب کنند. لازم به ذکر است که بگوییم درب های رستوران توپکاپی از نوع کرکره ای بوده و می توان در فصول گرم سال آن ها را به طور کامل به بالا هدایت کرده تا میهمانان در فضای باز سفارشات خود را میل کنند.
گردشگران تور دیدیم می توانند سفارشات خود را با تماشای نمای بسیار زیبایی از ساحل میل کنند و لذت ببرند. این رستوران 2 طبقه دارد که میهمانان در طبقه بالا آن می توانند چشم انداز بهتری از ساحل را به تماشا بنشینند. در رستوران توپکاپی آشپزانی حرفه ای قرار دارند که با تجربه کاری خود غذاهایی خوشمزه و خوش طعم را طبخ می کنند که نظیر آن در هیچ رستورانی وجود ندارد.
در این رستوران خدمات بسیار خوبی ارائه می شود که گردشگران تور ترکیه می توانند از آن ها بهره ببرند.
آدرس رستوران: Altınkum Mahallesi, Yalı Cd. No:1, 09270 Didim/Aydın, Turkey 
درج نظر