رستوران گاگان

📅 بروزرسانی : ۱۹ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 324
شهر بانکوک نزد تمامی توریست های جهان، نام آشنا بوده و اغلب افراد سفر به آن را تجربه کرده اند. علاوه بر مکان های گردشگری بی نظیری که در این شهر وجود دارد، تعدادی رستوران معروف نیز دارد که یکی از بهترین آن ها رستوران گاگان نام دارد. از برترین موفقیت های این رستوران باکیفیت، کسب عنوان دهمین رستوران برتر دنیا و 4 مرتبه کسب عنوان "بهترین رستوران آسیا" بوده که آخرین بار هم در سال 2018 بود.
جالب است بدانید که دلیل موفقیت رستوران گاگان بی همتا، وجود سرآشپزی ماهر و کاربلد به نام "گاگان آناند" است که با القا از انواع غذاهای سنتی و بومی هندی، غذاهایی مدرن و متفاوت را طبخ می کند که شما گردشگران تور بانکوک نظیر آن را در هیچ کجای دنیا، حتی در کشور هند هم نمی توانید تجربه کنید. او با این ترفند تا به حال توانسته 2 ستاره میشلن که در صنعت هتل داری و رستوران داری بسیار ارزشمند است را کسب کند.

در رستوران گاگان انواع غذاهای تایلندی، هندی و آسیایی طبخ می شود که طعم بی نظیری دارند. این رستوران هندی فضایی چشم نواز و بسیار زیبا دارد که چیدمانی فوق العاده آن را کامل کرده است. غذاهایی که در رستوران گاگان طبخ می شود همگی استانداردهای سلامت را دارند و در هر فصل با مواد غذایی تازه و گوناگون درست می شوند که این امر تنوع بالایی را در پی دارد. طعم دلپذیر و خوشمزه این غذاها گردشگران تور بانکوک را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده آن ها را تجربه کنند.
در رستوران گاگان پیش از صرف غذا، با پیش غذایی دلچسب و متفاوت از میهمانان و گردشگران تور تایلند پذیرایی به عمل می آید و در ادامه طبق مزاج خود می توانید غذای دلخواهتان را از میان لیست 25 غذا سفارش دهید.  
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13223-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%A7%DA%AF%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران گاگان