رستوران مستر کرابی

شهر کرابی از جمله شهرهای توریست پذیر تایلند می باشد که مناظر طبیعی و زیبایی را در دل خود جای داده و سیل عظیمی از گردشگران برای بازدید از آن ها به شهر کرابی سفر می کنند. در سفر به هر شهر و یا کشوری ، مبحث خورد و خوراک بسیار مهم است به همین دلیل ما قصد داریم تا در رابطه با یکی از بهترین رستوران های این شهر اطلاعاتی بیان کنیم.
رستوران مستر کرابی در یک مکان دنج در جاده چائوفاه قرار دارد که مدیریت آن بر عهده یک زوج خوش فکر می باشد. جالب است بدانید که خوش آمدگویی و سفارش گرفتن غذا در این رستوران توسط مدیریت آن صورت می گیرد. رستوران مستر کرابی دارای فضایی دلنشین و دوست داشتنی می باشد که با وجود تابلوهای چشم نواز و نورپردازی های بسیار زیبا توجه گردشگران تور کرابی را به خود جلب کرده است.
در رستوران مستر کرابی انواع غذاهای ایتالیایی و تایلندی با طعم و عطری بی نظیر طبخ می شود و در اختیار گردشگران تور کرابی قرار می گیرد. از معروف ترین غذاهای این رستوران جذاب می توان به خرچنگ و پاستا اشاره کرد که طرفداران خاص خودش را دارد. غذاهای دریایی این رستوران تازه بوده و طعم بسیار خوبی دارند. منوی متنوع نوشیدنی ها در این رستوران میهمانان را مجاب می کند تا حداقل از یک نوشیدنی سفارش دهند و میل کنند. از زمان سفارش دادن غذا تا آماده شدن آن زمان زیادی به طول نمی انجامد و همین امر یکی از دلایل محبوبیت رستوران مستر به حساب می آید.
ساعت کاری رستوران مستر کرابی از 10 صبح تا 11 شب بوده و گردشگران تور تایلند در این بازه زمانی می توانند به آن مراجعه کرده و از غذاهای لذیذ آن میل کنند. غذا خوردن در رستوران مستر خاطره ای فراموش نشدنی را برای شما رقم می زند. 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر