رستوران فان فان باتومی

📅 بروزرسانی : ۴ شهریور ۱۳۹۷ بازدید : 353
باتومی رستوران ها و کافه های زیادی دارد که انواع غذاهای دریایی، بین المللی و غیره را برای گردشگران تور باتومی سرو می کنند. اما برخی از رستوران های این شهر انواع غذاهای محلی و سنتی باتومی را برای گردشگران ارائه می دهند که از کیفیت بالا و طعم لذیذ برخوردارند. یکی از این رستوران ها، رستوران فان فان باتومی است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با رستوران فان فان باتومی بیشتر آشنا شوید.
باتومی یکی از شهر های توریستی و ساحلی گرجستان است که به لطف جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی، تفریحات آبی هیجان انگیز و رستوران های بی نظیر، سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. یکی از بهترین تفریحات باتومی در میان گردشگران، بازدید از رستوران های مختلف شهر و میل کردن انواع غذاها و نوشیدنی های محلی و بین المللی است که طعم های بسیار لذیذی دارند.
رستوران فان فان باتومی در آجرا نزدیک به سواحل دریای سیاه واقع شده است ک به موجب آن، گردشگران در این رستوران چشم انداز بی نظیری از دریا را در اختیار دارند. بطور کلی مردم باتومی علاقه زیادی به به رستوران هایی با طراحی و دکوراسیون های شلوغ دارند و به موجب آن، گردشگران تور باتومی هنگام ورود به رستوران با محیطی تزئین شده توسط ظروف، تابلو ها و نقاشی های مختلف روبرو می شوند. گردشگران می توانند در این رستوران علاوه بر نشستن بر روی صندلی های شیک و راحت، از قسمت سنتی رستوران هم استفاده کنند که مجهز به مبل های شیک و بزرگ می باشد.
رستوران فان فان تنوعی از غذاهای سنتی و محلی را برای گردشگران سرو می کند که از مواد اولیه با کیفیت تهیه شده و در کنار آن، از قیمت های بسیار معقولی هم برخوردارند. همچنین جالب است بدانید نوشیدنی های این رستوران همگی محلی بوده و حتما توصیه می شود گردشگران تور باتومی در سفر به این شهر حتما نوشیدنی ها و غذاهای رستوران فان فان را میل کنند.
                                                                                   

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره رستوران فان فان باتومی

گلدیس مهر 1397
19 نفر پسندیدند
رستوران فان فان باتومی می تونید خوشمزه ترین غذا های گرجی رو میل کنید و نهایت لذت را ببرید

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13204-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران فان فان باتومی