رستوران ایرانی پاسارگاد

رستوران ایرانی پاسارگاد، تنها رستوران ایرانی بالی است که گردشگران ایرانی که به این شهر سفر می کنند می توانند در رستوران ایرانی پاسارگاد، انواع غذاهای اصیل ایرانی با طمعی بی نظیر را میل کنند.

بالی، یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است که جزء شهر های توریستی اندونزی می باشد. این شهر که سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا و ایران به آن سفر می کنند، به جنگل های سبز و کوه های آتشفشان فعالی که دارد معروف است. گردشگران ایرانی که به کشور ها و شهر های خارجی سفر می کنند، همواره به دنبال رستوران های ایرانی هستند تا بتوانند انواع غذاهای ایرانی را در خارج از ایران میل کنند. در منطقه سمینیاک شهر بالی، رستوران ایرانی پاسارگاد، تنها رستوران این شهر است که انواع غذاهای ایرانی را برای گردشگران تور بالی سرو می کند.

رستوران ایرانی پاسارگاد، در یکی از بهترین مناطق شهر بالی قرار دارد که همه روزه در حال سرو انواع غذاهای ایرانی برای گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند می باشد. دکوراسیون این رستوران، شیک و زیبا است که به سبک ایرانی تزئین شده است. بر روی دیوار های رستوران ایرانی پاسارگاد، انواع تابلو های ایرانی با طرح ها و مضمون های مختلف قرار دارد که زیبایی رستوران را دوچندان می کند. همچنین تزئین میز های رستوران نیز به سبک ایرانی می باشد.

رستوران ایرانی پاسارگاد، در کنار غذاهای ایرانی، برخی از غذاهای محلی بالی را نیز سرو می کند و تمام غذاهای منوی رستوران، علاوه بر کیفیت بالایی که دارند، از قیمت های معقولی نیز برخوردار هستند. گردشگران تور بالی جالب است بدانند در این رستوران، علاوه بر انواع غذاها و نوشیدنی های مختلف و لذیذ، انواع قلیان در طمع های مختلف نیز سرو می شود که می توانند خاطره خوبی از سفر به بالی را برای گردشگران به ارمغان بیاورد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران ایرانی پاسارگاد

پیمان رسولی 26 تیر 97
2
رستوران ایرانی پاسارگاد میشه گفت بهترین رستوران بالی هست و انواع غذا های ایرانی هم سرو می کنه مخصوصا برای کسایی که ریسک نمی کنند غذای جدید بخوردند بهترین پیشنهاده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر