داینینگ این د دارک

اولین امتیاز رستوران داینینگ این د دارک این است که در کوالالامپور، یعنی پایتخت کشور مالزی و همچنین از بهترین و زیباترین شهرهای این کشور قرار دارد. کسانی که قصد صرف غذا در این رستوران را دارند با فضایی متفاوت روبرو میشوند، زیرا فضای رستوران کاملا تاریک است! منوی غذای این رستوران دارای فهرست های چندگانه و همچنین یک سورپرایز میباشد، آن هم این است که همگی در محیطی تاریک سرو میشوند. این مجموعه به منظور اینکه مشتریان تور کوالالامپور تمام حواس و توجه خود را متمرکز به غذای خود کنند و به هیچ چیز دیگری توجهی نداشته باشند،

فضای رستوران را تاریک در نظر گرفته است که این باعث میشود مشتریان هر یک قاشق غذای خود را با دقت و لذت کامل نوش جان کنند. یکی از منوهای متفاوت و جذاب این رستوران، فهرست غذای کلاسیک است که شامل چهار نوع غذا، که یکی از آنها غذای گیاهی میباشد. ویژگی متفاوت دیگر رستوران داینینگ این د دارک این است که مشتریان هنگام خوردن غذا دقیق متوجه نمیشوند که مشغول صرف چه نوع غذایی هستند. اما در پایان یک فهرست از غذاهایی که نوش جان کرده اند را مشاهده خواهند کرد. پرسنل عزیز و دوست داشتنی این رستوران عنوانی به نام متخصصان تاریکی برای خود انتخاب کرده اند که اکثر آنها روشندل هستند یا چشمانی کم سوتر دارند و برای انجام کارها و وظایف خود از حواس دیگر خود استفاده می کنند. 

رستوران داینینگ این د دارک دارای میزها و صندلی های ویژه ای در فضای آزاد و باز است با منظره ای فوق العاده زیبا و چشم گیر که جلوه ی تمام شهر در یک قاب زیبا به چشم مشتریان میخورد و آنها می توانند درصورت تمایل در آن محیط به صرف غذا مشغول شوند. همچنین در این رستوران گاهی با چشم بند به صرف غذا مشغول میشوند درحالی که هیچ اطلاعی از غذایی که می خورند در اختیار ندارند. این کار باعث میشود که گردشگران تور کوالالامپور، تمام دقت و تمرکز خود را روی غذا متمرکز کنند و جزء به جزء و لقمه به لقمه از غذا را با تمام وجود حس کنند. گردشگران تور مالزی اگر روزی قصد سفر به شهر زیبای کوالالامپور را داشتند، حتما به این رستوران منحصر به فرد سر بزنید و از آن دیدن نمایید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره داینینگ این د دارک

پدرام 25 آذر 96
0
چه رستوران باحالی حتما رفتم مالزی میروم
پریا 25 آذر 96
0
رستوران داینینگ این د دارک واقعا تاریکه؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر