داینینگ این د دارک

اولین امتیاز رستوران داینینگ این د دارک این است که در کوالالامپور، یعنی پایتخت کشور مالزی و همچنین از بهترین و زیباترین شهرهای این کشور قرار دارد. کسانی که قصد صرف غذا در این رستوران را دارند با فضایی متفاوت روبرو میشوند، زیرا فضای رستوران کاملا تاریک است! منوی غذای این رستوران دارای فهرست های چندگانه و همچنین یک سورپرایز میباشد، آن هم این است که همگی در محیطی تاریک سرو میشوند. این مجموعه به منظور اینکه مشتریان تور کوالالامپور تمام حواس و توجه خود را متمرکز به غذای خود کنند و به هیچ چیز دیگری توجهی نداشته باشند،

فضای رستوران را تاریک در نظر گرفته است که این باعث میشود مشتریان هر یک قاشق غذای خود را با دقت و لذت کامل نوش جان کنند. یکی از منوهای متفاوت و جذاب این رستوران، فهرست غذای کلاسیک است که شامل چهار نوع غذا، که یکی از آنها غذای گیاهی میباشد. ویژگی متفاوت دیگر رستوران داینینگ این د دارک این است که مشتریان هنگام خوردن غذا دقیق متوجه نمیشوند که مشغول صرف چه نوع غذایی هستند. اما در پایان یک فهرست از غذاهایی که نوش جان کرده اند را مشاهده خواهند کرد. پرسنل عزیز و دوست داشتنی این رستوران عنوانی به نام متخصصان تاریکی برای خود انتخاب کرده اند که اکثر آنها روشندل هستند یا چشمانی کم سوتر دارند و برای انجام کارها و وظایف خود از حواس دیگر خود استفاده می کنند. 

رستوران داینینگ این د دارک دارای میزها و صندلی های ویژه ای در فضای آزاد و باز است با منظره ای فوق العاده زیبا و چشم گیر که جلوه ی تمام شهر در یک قاب زیبا به چشم مشتریان میخورد و آنها می توانند درصورت تمایل در آن محیط به صرف غذا مشغول شوند. همچنین در این رستوران گاهی با چشم بند به صرف غذا مشغول میشوند درحالی که هیچ اطلاعی از غذایی که می خورند در اختیار ندارند. این کار باعث میشود که گردشگران تور کوالالامپور، تمام دقت و تمرکز خود را روی غذا متمرکز کنند و جزء به جزء و لقمه به لقمه از غذا را با تمام وجود حس کنند. گردشگران تور مالزی اگر روزی قصد سفر به شهر زیبای کوالالامپور را داشتند، حتما به این رستوران منحصر به فرد سر بزنید و از آن دیدن نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به داینینگ این د دارک
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

پدرام 25 آذر 96
0
چه رستوران باحالی حتما رفتم مالزی میروم
پریا 25 آذر 96
0
رستوران داینینگ این د دارک واقعا تاریکه؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور مالزی بهمن و اسفند 98
7 شب
ماهان
همیشه سفر
4 اسفند - 12 اسفند

تور کوالالامپور ویژه نوروز 99
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
25 اسفند - 4 فروردین

تور مالزی بهمن 98
7 شب
ماهان
تفریحات سیمالیان
25 بهمن - 20 بهمن

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
اوج ماندگار
28 اسفند - 11 فروردین

تور مالزی 23 و 25 و 28 بهمن 98
6 شب
ماهان
اوج ماندگار
14 بهمن - 3 اسفند

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
هورگشت پارس
28 اسفند - 7 بهمن

تور مالزی 21 بهمن 98
6 شب
ماهان
ندا پرواز
21 بهمن - 28 بهمن

تور کوالالامپور 4و 7 و 9 اسفند 98
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
4 اسفند - 17 اسفند

تور کوالالامپور 4 اسفند 98
7 شب
ماهان
گلبرگ سیر
4 اسفند - 12 اسفند

تور مالزی زمستان 98
7 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
4 اسفند - 17 اسفند