رستوران فیمس

تفلیس پایتخت کشور گرجستان یکی از دیدنی ترین شهر هایی است که به تازگی در میان گردشگران محبوب شده است و در چند سال اخیر به دلیل نا آرامی های ترکیه بسیاری از ایرانیان به دلیل نزدیک بودن این کشور به ایران و همچنین نزدیک بودن فرهنگ آن ها به ایرانیان مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.این شهر زیبا مملو از بنا ها تاریخی ، مکان های تفریحی ، خدمات توریستی و همچنین رستوران های متنوع و مدرن که بیش تر آن ها به تازگی بازگشایی شده اند به همین دلیل در این قسمت می خواهیم مسافران عزیز تور تفلیس را با یکی از رستوران های خوب به نام رستوران فیمس آشنا کنیم که یک باز تجربه میل کردن غذا در این رستوران خالی از لطف نیست.
رستوران فیمس در قسمت تفلیس قدیمی و در میدان گودیاشویلیس قرار دارد که با انواع غذا های گرجی ، اروپایی ، ارپای مرکزی ، اروپای شرقی و گیاهی از مشتریان خود به نحو احسنت پذیرایی می کنند.
رستوران فیمس یکی از برترین رستوران های گرجستان می باشد که بهترین غذا های گرجی و اروپایی را سرو می کند و همچنین با فضای دنج و موسیقی زنده ساعات قشنگی را برایتان می سازد.جالب است بدانید این ساختمان در قرن نوزدهم ساخته و زمانی خانه ی ممتاز و روشنفکر شهر تفلیس بوده است.
یکی از ویژه گی های منحصر به فرد رستوران فیمس دسترسی آسان به آن می باشد که در میدان فریدم ( آزادی ) واقع که می توانید با هر وسیله ای خودتان را به سادگی به این رستوران برسانید.
ساعات سرو غذا در رستوران فیمس تفلیس همه روزه از ساعت 12 تا 2 نیمه شب و وعده های غذایی صبحانه دیر وقت ، نهار و شام را برای مشتریان خود سرو می کنند.هزینه میل کردن غذا در رستوران فیمس به طور میانگین متوسط می باشد و حدود 20 هزار تومان تا 70 هزار تومان است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران فیمس

یارا 3 مهر 97
3
رستوران فیمس غذا های گیاهی خیلی خوبی داره من چون گیاهخوار هستم زمانی که تفلیس رفتم از کارکنان هتل آدرس این رستوران رو گرفتم و کاملا راضی بودم و خوشم اومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر