رستوران شدو آف متخی

📅 انتشار : 1396/05/17 📅 بروزرسانی : 1402/04/24 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 942

رستوران شدو آف متخی
رستوران شدو آف متخی
رستوران شدو آف متخی

معرفی رستوران رستوران شدو آف متخی 

تفلیس گرجستان از نظر جذب گردشگر در رتبه یک کشورهای همسایه ایران قرار دارد.  سالیانه چند هزار توریست و گردشگر خارجی وارد این شهر افسانه ای می شوند که مسئولین شهر تفلیس هر روزه در تلاش هستند تا نیازهای رفاهی مسافران تور تفلیس را حدالامکان برآورده کنند. بیش از 150 رستوران و غذاخوری در سطح شهروجود دارد که یکی از بهترین های آن رستوران شدو آف متخی می باشد . این رستوران ارائه دهنده ی انواع غذاهای دریایی، کبابی و خوراک های اروپایی با بهترین و درجه یک ترین مواد اولیه غذایی است. با اجرای موزیک زنده توسط خواننده های مطرح گرجی و ساز و آلات مخصوص گرجستان همه شب از ساعت 8 تا 12 بامداد جذابیت و زیبایی رستوران شدو آف متخی را چند برابر کرده است. در صورت انتخاب رزرو مستقیم جهت حضور خود در رستوران شدو آف متخی ترانسفر رایگان از محل اقامتتان در اختیار شما قرار می گیرد. کارکنان رستوران شدو آف متخی در خدمت شما بوده و بعد از پذیرش شما را به سمت رستوران راهنمایی خواهند نمود. 

بهترین رستوران های تفلیس - آشنایی با بهترین رستوران‌های پایتخت گرجستان مخصوص گردشگران

رستوران شدو آف متخی برای هر زمانی که بخواهید وعده غذایی میل کنید، یک منو ویژه دارد. وعده‌های غذایی این رستوران شامل صبحانه، صبحانه دیروقت، نهار، شام و شام دیروقت می‌شود. قیمت هر وعده غذایی در این رستوران باتوجه به مواد اولیه آن تعیین‌ شده است اما نسبتاً هزینه مناسبی دارند. برای جذاب‌تر نشان دادن فضا از موسیقی‌های دلنشین در شدو آف متخی استفاده‌ شده است. میهمانان می‌توانند در ساعات 1۲ ظهر تا 1 بامداد برای سرو غذاهای خوشمزه به این رستوران مراجعه نمایند.
 

با کدام تور به تفلیس سفر کنیم؟

امکانات رستوران شدو آف متخی 

در هنگام ورود به سالن در صورت رزرو قبلی، میز شما بنا به درخواست شما مشخص بوده و توسط کارکنان تشریفات داخل سالن به سمت میز خود راهنمایی شده و در صورت حضور بدون رزرو،  بهترین میز ممکن در اختیار شما قرار خواهند داد.در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نارضایتی مراتب را به مدیر گردشگری یا مدیر سالن اطلاع دهید تا به بهترین نحو ممکن به نظرات شما رسیدگی شود. از منوی کامل پیش غذا، غذای اصلی و دسرهای رنگی و خوشمزه همچنین دکوراسیون با مبلمان فوق العاده شیک و دست ساز توسط افراد متخصص و مجرب که بگذریم از مهم ترین ویژگی این رستوران که موجب شهرت آن در بین گردشگران تور تفلیس شده است ، چشم انداز فوق العاده زیبا به  کوه های پوشیده از درختان و گونه های گیاهی می باشد که لذت میل کردن یک وعده غذایی در تراس با وزش نسیم دلنواز را چندین برابر می کند. به شما گردشگران عزیز تور تفلیس پیشنهاد می کنم در سفر به گرجستان حتما سری هم به رستوران شدو آف متخی هم بزنید.

آدرس رستوران شدو آف متخی: گرجستان، تفلیس، خیابان سامبولی 29 ای

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.9 از 5 | از 100 کاربران به رستوران شدو آف متخی