شهر های عجیب گردشگری

در میان تمامی شهر های که در دنیا وجود دارد هر کدام بنا ها و مناظر خاص و زیبای خود را دارد اما در این میان شهر های عجیب گردشگری وجود دارد که با ویژه گی های خاص و خارق العاده ی خود در میان گردشگران به شهر های عجیب گردشگری تبدیل گردیده است که در ادامه توضیحات بیش تری از این شهر ها خواهیم داد.
 
لانگیرباین تور نروژ
جالب بدانید که در این شهر قطبی هیچ کس حق مردن را ندارد اما به این تعبیر نه که هیچ کس در این شهر نمی میرد اما کسی را در قبرستان شهر لانگیرباین دفن نمی کنند.از یک صد سال پیش تا به امروز به دلیل آب و هوای بسیار سردسیری که این شهر دارد باعث شده هیچ مرده ای در این خاک تجزیه نشود.پس از آنفلونزایی که در سال 1917 میلادی به وجود آمد مقامات لانگیرباین دفن اجساد را ممنوع کردند.
تعداد خرس هایی که در شهر قطبی زندگی می کنند بسیار زیاد بوده به طوری که تعداد آن ها با افراد ساکن شهر برابری می کند به همین دلیل مردم برای دفاع از خودشان حق تیراندازی دارند البته لازم به ذکر که شکار خرس ممنوع می باشد.
 
 
مونووی ایالت متحده آمریکا
شهر مونووی یکی از شهر های عجیب گردشگری به شمار می رود که به دلیل جمعیتی که دارد آن را متفاوت کرده است.در شهر مونووی همه السی را می شناسند نه به دلیل این که او شهردار منطقه است بلکه او تنها سکنه ی شهر نیز می باشد.جمعیت این شهر در سال 1930 میلادی رو به کاهش تا این که به 150 نفر رسید تا این که در سال 2000 میلادی تنها یک زوج جوان در این شهر مانده و همسرش رودی چندین سال در گذشت و او تنها سکنه ی این شهر ماند.
 
 
الیستا تور روسیه
جالب بدانید در این شهر هر لحظه با تهدید رو به رو است چرا که همه قسمت شهر پر از شطرنج می باشد طوری که در سال 1998 میلادی این شهر میزبان مسابقات بین المللی بوده است.بسیاری از شطرنج باز های معروف در دنیا این شهر زیبا رو برای بازدید و سفر انتخاب می کنند.
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهر های عجیب گردشگری

بهناز 3 مرداد 97
4
چقدر شهر های عجیب گردشگری که گذاشتید جالب و خوندنی بود لذت بردم از خوندنش
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما