Lahzeakhar.com
امتیاز 4.2 از 5 | از 378 کاربران به تور نروژ

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور نروژ، در میان تورهای اروپایی ممکن است ناشناخته باشد، اما تردیدی نیست که تجربه‌ی تور نروژ 1402 می‌تواند تجربه‌ای متفاوت را برای شما به ارمغان آورد. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث می‌شود نروژ  به این اندازه جذاب و دوست‌داشتنی باشد، طبیعت خارق‌العاده‌ای است که این کشور دارد. نروژ از بهترین و استثنایی‌ترین مناظر طبیعی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده‌است و سفر به این کشور، برآوردن آرزوی علاقه‌مندان به طبیعت است. آبشارهای فراوان و زیبا، دشت‌های پراکنده و فراگیر، کوه‌هایی که به آسمان می‌رسند، جنگل‌های گسترده، سواحل زیبا و موارد دیگر، همگی بخشی از مناظر طبیعی بی‌نظیر این کشور را تشکیل می‌دهند. اگر به فعالیت‌های ورزشی و ماجراجویانه هم علاقه دارید، جذابیت نروژ برای شما دوچندان خواهد شد.

تور نروژ

قیمت تور نروژ

قیمت تورهای نروژ، مثل تور شهر اسلو ، به وابستگی به مدت سفر، نوع اقامت و کلاس پرواز متفاوت می‌شود. همچنین، باید به یاد داشته باشید که تورهای نروژ معمولاً با دیگر تورهای اروپایی ترکیب می‌شوند و در نتیجه هزینه آنها قطعاً افزایش می‌یابد. به طور کلی، هزینه تور سفر به نروژ در تابستان سال 1402 از ۳۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان + ۱۸۹۰ یورو آغاز می‌شود. این هزینه در فصل‌های مختلف ممکن است متغیر باشد. این هزینه شامل تمامی خدمات تور گروهی از جمله پرواز رفت و برگشت، ویزا، اقامت، تورهای اعلام‌شده، راهنمایی به زبان فارسی و سایر خدمات مرتبط می‌شود.

چرا تور نروژ لحظه آخر

سایت لحظه آخر با همکاری بیش از 50 آژانس مسافرانی معتبر و بزرگ می‌تواند تمامی نیازهای مسافران داخلی و خارجی را با بهترین قیمت فراهم نماید. همچنین ارائه تورهای اروپا با بهترین خدمات و رزرو هتل‌های 5 ستاره از دیگر ویژگی‌هایی است که خانواده لحظه آخر برای مسافران درنظر دارد. گزارش روزانه و ساعتی کارشناسان باتجربه لحظه آخر این امکان را برای مسافران گرانقدر به وجود آورده که قیمت‌های ارائه شده در سایت را با همان هزینه خریداری نمایند.

خرید تور اروپا از سایت لحظه آخر چه مزیت‌هایی دارد؟

  • بهترین قیمت رزرو تور نروژ
  • انتخاب بهترین هتل جهت اقامت
  • رزرو هتل‌های 2 - 5 ستاره شیک 
  • پشتیبانی 24 ساعته توسط آژانس‌های عضو خانواده لحظه آخر
  • مشاوره رایگان از آژانس‌های مسافرتی ارائه دهنده تور اروپا
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است