جاذبه های گردشگری لندن

جاذبه های گردشگری لندن آنقدر زیاد است که به جرات می توان گفت برای دیدن تمام آن ها دو تا چشم برای دیدنشان کافی نیست اما گردشگران تور لندن می توانند با یک برنامه ریزی کامل و دقیق بیش تر جاذبه های گردشگری لندن را ببینند و از سفرشان نهایت لذت را ببرند.
 
1.موزه بریتانیا
این موزه یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری تور اروپا به شمار می رود که با فضای متفاوتش آن را به پر بازدید ترین ، قدیمی ترین و بزرگ ترین موزه ی جهان تبدیل کرده است.موزه بریتانیا در خیابان گریت راسل لندن واقع و با گنجینه و آثار باستانی کشورهای مختلف به پر بازدید ترین موزه ی دنیا شهرت یافته.گردشگران تور لندن بدانند که بازدید از این موزه رایگان است.
 
 
2.برج لندن
برج لندن در واقع نامی است که روی مجموعه از 22 تا برج گذاشته اند که در کنار رود تیمز واقع و از مرموز ترین آثار تاریخی دنیا محسوب می شود.
برج لندن قبلا یک دژ رومی بوده که به مرور زمان به شکل ساختمان امروزی در آمده است.با بازدید از برج لندن می توانید زره ها و جواهرات شاهزادگان انگلیسی را هم مشاهده نمایید.جالب بدانید برج لندن به دلیل این که در زمان های قدیم شکنجه های زیادی صورت می گرفت به آن برج خونین هم می گویند.
 
 
3.موزه تاریخ طبیعی لندن
بازدید از موزه ی اسرار آمیز لندن قطعا حسی است که هیچ جای دنیا نمی توانید تجربه اش کنید.قدم زدن در بین حیات وحش ، طبیعت در ساختمانی که زیباییش در دنیا معروف می باشد.در این موزه بخش های مختلفی برای تمامی سنین وجود دارد.برای بازدید از این مکان نیازی نیست هزینه ای پرداخت و کاملا رایگان نیز می باشد.
 
 
4.موزه ویکتوریا و آلبرت
موزه ویکتوریا و آلبرت بزرگ ترین کلکسیون هنر های دکوراتیو است که در آن آثار هنری کشور های مختلف را درون خود جای داده است.برای بازدید از موزه کافیست به هنر علاقه مند باشید و از آثار هنری آن نهایت لذت را ببرید. در این موزه بیش از 100 گالری دارد که می توانید بسته به سلیقتان گالری های خود را انتخاب و زمان بیش تری رابرای بازدید از آن بگذارید.
 
گزارش مشکل
درج نظر