زیباترین شهرهای جزیره‌ ای

به طور کلی جزیره ها از جمله پدیده های طبیعی زیبای خلقت هستند که اغلب مورد توجه گردشگران و جهانگردان قرار می گیرند. بر روی کره زمین نیز جزایر مسکونی و غیر مسکونی فراوانی وجود دارد که هر یک به نوعی زیبا و دیدنی می باشند. از این رو ما در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم تعدادی از زیباترین شهرهای جزیره ‌ای را معرفی کرده و اطلاعاتی از هریک در اختیار کابران سایت قرار دهیم.

فلوریانوپلیس (Florianopolis)
فلوریانوپلیس، یکی از زیباترین شهرهای جزیره ‌ای دنیا است که در جنوب کشور برزیل قرار گرفته و در واقع مرکز ایالت سانتا کاتارینا می باشد. گردشگران تور برزیل جالب است بدانید، اقتصاد این شهر جزیره ای زیبا روی سه فاکتور مهم استوار است که یکی از این فاکتور ها، صنعت گردشگری می باشد.

سانتا کروز (Santa Cruz)
شهر جزیره ای سانتا کروز در جنوب غربی ایالت متحده آمریکا واقع شده است. کانال کالیفرنیا، یک مجموعه الجزایر هشت گانه است که سانتا کروز بزرگ ترین و زیبا ترین جزیره این مجموعه می باشد. همچنین گردشگران تور کانادا جالب است بدانید، سانتا کروز متراکم ترین جزیره از لحاظ جمعیت می باشد.

لینداو (Lindau)
جزیره لینداو که از توابع ایالت بایرن کشور آلمان می باشد، بر روی دریاچه لاجوردی و زیبای لینداو کنستانس قرار گرفته است. این شهر جزیره ای به خاطر خانه های سقف شیروانی قدیمی و خیابان های مرکزی آن بین گردشگران تور آلمان شهرت بسیاری به دست آورده است. 

مکزیکالتیتان (Mexcaltitan)
یکی دیگر از زیباترین شهرهای جزیره ‌ای دنیا، جزیره مکزیکالتیتان، واقع در جنوب غربی کشور مکزیک است. سطح شهر جزیره ای مکزیکالتیتان را خانه های قدیمی با معماری سفالین تشکیل داده که باعث زیبایی شهر شده است. گردشگران تور مکزیک جالب است بدانید، که در شهر جزیره ای مکزیکالتیتان و در فصل های بارانی تنها با قایق می توان در آن رفت و آمد کرد. به همین دلیل شهر جزیره ای مکزیکالتیتان در دنیا به ونیز مکزیکی شهرت یافته است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره زیباترین شهرهای جزیره‌ ای

فاطیما 10 تیر 97
3
زیباترین شهرهای جزیره‌ ای من توی کانال اینستاگرامتون دیدم خیلی جالبه من تقریبا هر روز چک می کنم مطالبیو که میزارید
درج نظر