امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بیابان سفید مصر

بیابان سفید مصر

بیابان سفید مصر درست است مانند دیگر منطقه های تفریحی لوکس و با امکانات نباشد اما هستند کسانی که به دل بیابان می زنند و از زندگی آسوده شهری فاصله می گیرند و از طبیعت این بیابان نهایت لذت را می برند ، در ادامه با تفریحات و خوشگذرانی های این بیابان بیش تر آشنا خواهید شد.
 
 
1. مجسمه های ساخته شده توسط طبیعت :
بیابان سفید مصر یکی از زیبا ترین بیابان هایی است که صخره های سفید رنگ به چشم می خورد که مانند مجسمه های با طرح های مختلف می باشد که معجزه طبیعت آن ها را به این شکل در آورده است. این بیابان سفید رنگ مکانی فوق العاده دیدنی می باشد ، جنس مجسمه های طبیعی این بیابان گچ است که یکی از جاذبه های دیدنی این بیابان به شمار می رود.
 
 
2. کوهستان کریستالی بیابان سفید مصر :
در میان شن های سفید رنگ و  انواع مجسمه های گچی کوه های کریستالی براق و سفید رنگی به چشم می خورد که در نگاه اول چشم هر بیننده ای را خود جذب و کنجکاو ماجراجویی می کند و می تواند محلی خوبی برای عکس های حرفه ای باشد. جالب است بدانید که در میان این سنگ های براق که بیش تر شبیه به سنگ نمک می باشد غار های کوچک  و بزرگی به چشم می خورد که می توانید هم بیابان گردی کنید و هم غار نوردی...
 
 
3. چشمه آب گرم و چاه بیابان سفید مصر :
علاوه بر جاذبه های دیدنی این بیابان به جاذبه دیگری می توان اشاره کرد که چشمه های آب گرم در میان این بیابان سوزان می باشد ، چشمه های آب گرم گوگرد دار که خواص دارویی زیادی دارد و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.
در اطراف این بیابان 100 حلقه چاه حفر کرده اند که برای استفاده روزانه مردم محلی می باشد و برای کسانی که صحرا نوردی می کنند بسیار کار آمد است. از معروف ترین چاه ها می توان به چاه سیتا ، چاه صبا و چاه وایتنیان اشاره کرد.

نظرات مردم درباره بیابان سفید مصر

دینشاه 13 آبان 97
2
من اگر ده بار هم برم بیابان سفید مصر باز هم خسته نمیشم انقدر که دیدنیه
درج نظر