بیابان سفید مصر
1. مجسمه های ساخته شده توسط طبیعت :
بیابان سفید مصر یکی از زیبا ترین بیابان هایی است که صخره های سفید رنگ به چشم می خورد که مانند مجسمه های با طرح های مختلف می باشد که معجزه طبیعت آن ها را به این شکل در آورده است. این بیابان سفید رنگ مکانی فوق العاده دیدنی می باشد ، جنس مجسمه های طبیعی این بیابان گچ است که یکی از جاذبه های دیدنی این بیابان به شمار می رود.2. کوهستان کریستالی بیابان سفید مصر :
در میان شن های سفید رنگ و  انواع مجسمه های گچی کوه های کریستالی براق و سفید رنگی به چشم می خورد که در نگاه اول چشم هر بیننده ای را خود جذب و کنجکاو ماجراجویی می کند و می تواند محلی خوبی برای عکس های حرفه ای باشد. جالب است بدانید که در میان این سنگ های براق که بیش تر شبیه به سنگ نمک می باشد غار های کوچک  و بزرگی به چشم می خورد که می توانید هم بیابان گردی کنید و هم غار نوردی...3. چشمه آب گرم و چاه بیابان سفید مصر :
علاوه بر جاذبه های دیدنی این بیابان به جاذبه دیگری می توان اشاره کرد که چشمه های آب گرم در میان این بیابان سوزان می باشد ، چشمه های آب گرم گوگرد دار که خواص دارویی زیادی دارد و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.
در اطراف این بیابان 100 حلقه چاه حفر کرده اند که برای استفاده روزانه مردم محلی می باشد و برای کسانی که صحرا نوردی می کنند بسیار کار آمد است. از معروف ترین چاه ها می توان به چاه سیتا ، چاه صبا و چاه وایتنیان اشاره کرد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بیابان سفید مصر
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
دینشاه 13 آبان 97
2
من اگر ده بار هم برم بیابان سفید مصر باز هم خسته نمیشم انقدر که دیدنیه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.