امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به پارک آبی تفلیس

پارک آبی تفلیس

شهر تفلیس گرجستان یکی از مقاصد توریستی این کشور می باشد که در ‏سال های اخیر مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته و افراد زیادی با تور ‏تفلیس به این شهر سفر می کنند.
همانطور که می دانید پارک های آبی یکی از محبوب ترین جاذبه های ‏تفریحی هر شهر محسوب می شوند در شهر تفلیس نیز به منظور جذب ‏گردشگر یک پارک آبی بسیار مجهز تأسیس شده است و ما در این مقاله ‏قصد داریم اطلاعاتی کلی و جامع در رابطه با پارک آبی تفلیس که جینو ‏پارادایس نام دارد در اختیار گردشگران تور تفلیس و همچنین کاربران ‏سایت لحظه آخر قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا با پارک آبی ‏تفلیس آشنا شوید. 
پارک آبی تفلیس تنها پارک آبی این شهر می باشد و گردشگرانی که با تور ‏تفلیس سفر می کنند برای انجام تفریحات آبی تنها یک گزینه دارند که ‏پارک آبی جینو پارادایس می باشد. 
پارک آبی تفلیس بزرگ و مجهز در منطقه دیدوبه و در نزدیکی دریاچه ‏تفلیس واقع شده است ساخت این مجموعه در سال 2012 آغاز و در سال ‏‏2014 پایان یافته و یکی از بهترین و جدید ترین پارک های آبی کشور ‏گرجستان محسوب می شد. 
خوب است بدانید که طراحی پارک آبی تفلیس به صورت رو باز بوده و در ‏تمامی طول سال آماده ارائه خدمات به گردشگران تور تفلیس و همچنین ‏اهالی این شهر می باشد اما بهترین زمان استفاده از تفریحات آبی این ‏مجموعه برای ایرانیان فصل تابستان است چرا که در سایر مواقع این شهر ‏دارای آب و هوای نسبتاً سردی می باشد. اما جالب است بدانید مردم شهر ‏تفلیس تا زمانی که بارش برف صورت نگیرد از پارک آبی تفلیس استفاده ‏می کنند چرا که بدن آن ها در مقابل سرمای هوا مقاوم می باشد. 
در پارک آبی تفلیس امکانات متعددی به گردشگران تور تفلیس و همچنین ‏بازدیدکنندگان خود ارائه می کند برخی از امکانات موجود در این مجموعه ‏تفریحی بی نظیر عبارتند از رستوران، کافه، سالن برگزاری مراسم، انواع ‏تفریحات آبی، انواع سرسره آبی و غیره. 
خوب است بدانید که پارک آبی تفلیس مساحتی غالب بر 22 هکتار دارد و ‏هزینه ساخت آن حدود 20 میلیون یورو بوده است در این مجموعه حدود ‏‏12 استخر سر پوشیده و رو باز وجود دارد. 
آب های موجود در استخر های این پارک آبی طی 10 مرحله تصویه می ‏شوند و از نظر کیفیت و پاکیزگی مطابق استاندارد های جهانی هستند. 
لازم به ذکر است که این مجموعه تفریحی قسمت های مختلفی دارد که ‏عبارتند از سرسره سورتمه، بخش ساحلی، بخش مخصوص تفریحات ‏هیجانی، بخش ویژه کودکان، پارک داینو، استخر های متعدد، رستوران ‏های مختلف، مرکز ارائه خدمات ماساژ و غیره در ادامه با لحظه آخر همراه ‏باشید تا هر یک از این قسمت ها را به شما معرفی کنیم. 
‏1. سرسره سورتمه (‏Toboggan‏):‏‎ 
سورتمه این پارک آبی مرتفع ترین سرسره موجود در شرق اروپا می باشد. ‏این سورتمه که حدود 30 متر ارتفاع دارد به 6 سرسره مجزا منتهی می شود ‏که هر یک از سرسره ها دارای شکل، طراحی و سرعت مخصوص به خود ‏هستند. 
در داخل سرسره های این بخش نور پردازی و صداپردازی هایی وجود دارد ‏که به هیجان و لذت تفریح در این بخش از پارک آبی اضافه می کند. 
اگر قصد تفریح در پارک آبی تفلیس و استفاده از سرسره سورتمه را دارید ‏خوب است بدانید که دمای آب استخر این بخش حدود 32 درجه سانتی ‏گراد می باشد و همچنین لازم به ذکر است حداکثر سرعتی که گردشگران در ‏این سورتمه تجربه می کنند حدود 60 کیلومتر در ساعت است.  
به طور کلی می توان گفت که سرسره سورتمه محبوب ترین تفریح در این ‏پارک آبی است البته توجه داشته باشید که کودکان زیر 12 سال اجازه ‏استفاده از این سرسره را ندارند. 
‏2. بخش ساحلی: 
شهر تفلیس در نزدیکی دریا قرار ندارد به همین جهت هیچ گونه ساحل ‏طبیعی در آن وجود ندارد اما در پارک آبی تفلیس یک ساحل مصنوعی به ‏منظور ایجاد امکان استفاده از تفریحات ساحلی نظیر قایق سواری، جت ‏اسکی، دوچرخه آبی و غیره ساخته شده است که گردشگران می توانند به ‏تفریح در این بخش بپردازند. همچنین لازم به ذکر است که امکانات لازم ‏برای گرفتن حمام آفتاب نیز در این بخش موجود است. 
‏3. تفریحات هیجانی موجود در پارک آبی: 
انواع ورزش های هیجان انگیز نظیر والیبال ساحلی، بازی های مهیج، ‏چالش های متعدد و غیره از جمله مواردی هستند که در قسمت تفریحات ‏هیجانی پارک آبی تفلیس وجود دارد و گردشگران می توانند به صورت ‏انفرادی یا گروهی توانایی های خود را به چالش کشیده و اوج لذت و ‏هیجان را تجربه کنند. 
‏4. بخش ویژه کودکان: 
پارک آبی تفلیس امکانات ویژه کودکان ارائه می دهد تا گردشگران تور ‏تفلیس بتوانند با خیالی آسوده به همراه کودکان خود در این مجموعه به ‏تفریح و ثبت لحظات خاطره انگیز بپردازند. 
این بخش شامل دو قسمت مختلف می باشد که عبارتند از استخر کودکان ‏و زمین بازی. 
استخر کودکان پارک آبی تفلیس شامل تعدادی سرسره پیچ در پیچ و ‏طولانی، انواع فواره ها و استخر های کم عمق (حداکثر عمق 40 سانتی متر) ‏می باشد لازم به ذکر است دمای آب در استخر های بخش کودکان بین 30 ‏تا 32 درجه سانتی گراد می باشد. 
در زمین بازی کودکان هم تعدادی تاب و سرسره، ترامبولین، زمین بسکتبال ‏و سرسره های بادی وجود دارد که کودکان می توانند از تمامی آن ها ‏استفاده کرده و خاطرات خوشی را رقم بزنند. 
‏5. پارک داینو: 
پارک داینو متفاوت ترین بخش پارک آبی تفلیس می باشد در این بخش ‏گردشگران می توانند در زمان سفر کرده و به میلیون ها سال قبل بروند. 
در این قسمت از پارک آبی جینو پارادایس ماکت هایی از انواع مختلف ‏دایناسور ها وجود دارد که شما را با این موجودات ترسناک آشنا کرده و ‏اطلاعاتی جامع در رابطه با آن ها در اختیارتان قرار می دهد. 
برخی از دایناسور هایی که ماکت آن ها در داینو پارک وجود دارد عبارتند از ‏آنکلیسور، آپاتاسور، کارناتاسور، دیلوفوسور، سه شاخ چهره، یانگچوانوسور، ‏تیرانوسوروس و غیره. 
از دیگر امکانات موجود در این بخش از پارک می توان به یک آبشار ‏مصنوعی، سرسره و یک غار مصنوعی اشاره کرد که تمامی گردشگران از آن ‏ها بازدید می کنند. 
‏6. استخر های پارک آبی تفلیس: 
در این مجموعه تفریحی 7 استخر متفاوت وجود دارد که در ادامه به معرفی ‏هر یک از آن ها می پردازیم: 
استخر موج: 
در این استخر همواره موج های مصنوعی ایجاد می شود که شما می توانید ‏بدنتان را در آب های این استخر رها کرده و اوج لذت و آرامش را در این ‏استخر تجربه کنید. در انتهای این استخر یک دیوار صخره نوردی وجود دارد ‏که گردشگران می توانند از آن بالا ‏ بروند خوب است بدانید دمای آب این ‏استخر حدود 30 درجه سانتی گراد می باشد. لازم به ذکر است که عمق آب ‏در برخی از نقاط این استخر به 2 متر نیز می رسد همچنین حداکثر ارتفاع ‏موج ها حدود 1.8 متر می باشد. 
استخر آرامش: 
شاید در میان تمامی تفریحات هیجان انگیزی که در پارک آبی تفلیس قرار ‏دارد شما بخواهید لحظاتی را در آرامش سپری کنید برای این منظور استخر ‏آرامش در نظر گرفته شده است. در درون این استخر تعدادی صندلی وجود ‏دارد که گردشگران می توانند به دلخواه یکی از آن ها را انتخاب کرده و از ‏ماساژ آبی درون آن ها استفاده کنند. 
با استراحت در این بخش می توانید به آرامش رسیده و خستگی ناشی از ‏ورزش های آبی را به در کنید. 
دمای آب استخر آرامش حدود 30 درجه سانتی گراد می باشد همچنین لازم ‏به ذکر است حداکثر عمق این استخر حدود 1 متر است. 
استخر رودخانه خروشان: 
در این استخر می توانید در مسیری رودخانه ای شکل شنا کرده و اوج لذت ‏را تجربه کنید در این استخر گردش آب مصنوعی ایجاد می شود و علت نام ‏گذاری استخر نیز همین گردش آب می باشد. دمای آب استخر رودخانه ‏خروشان حدود 28 درجه سانتی گراد می باشد و عمق آب نیز حدود 1 متر ‏است. 
استخر المپیک: 
این استخر مناسب علاقمندان شنا می باشد و گردشگران می توانند به این ‏استخر رفته و در آن مشغول شنا کردن شوند. طول این استخر حدود 25 ‏متر می باشد و عمق آن نیز حدود 1 متر و 65 سانتی متر است. 
در این استخر 5 مسیر شنا مجزا وجود دارد و ظرفیت آن حدود 250 نفر می ‏باشد خوب است بدانید که دمای آب استخر المپیک حدود 27 درجه سانتی ‏گراد است. 
استخر های گردابی: 
جریان های آبی که در این استخر ها وجود دارند احساس آرامش و لذت ‏خاصی را به گردشگران تو تفلیس القا می کند. . بسیاری از افرادی که به ‏پارک آبی تفلیس می روند لحظاتی را به تفریخ در این استخر های گردابی ‏اختصاص می دهند.
استخر کشتی دزدان دریایی: 
در این پارک یک کشتی وجود دارد که طبقه اول آن استخر طبقه دوم کافه ‏و طبقه سوم کشتی محیطی برای تماشای کل مجموعه می باشد. 
خوب است بدانید استخر موجود در این کشتی نیز دارای موج های گردابی ‏می باشد همچنین دمای آب آن نیز حدود 36 درجه سانتی گراد می باشد و ‏لازم به ذکر است که عمق آب استخر حدود 1 متر است. 
کافه استخر: 
این استخر ترکیبی از کافه و استخر می باشد که گردشگران می توانند در ‏صندلی های استخر نشسته و نوشیدنی هایی که سفارش داده اند را ‏بنوشند. 
دمای آب این استخر حدود 36 درجه سانتی گراد بوده و عمق آن نیز حدود ‏‏1 متر است. 
‏7. رستوران های پارک آبی جینو پارادایس: 
در پارک آب تفلیس رستوارن های متعددی وجود دارد که همواره آماده ‏خدمت رسانی به گردشگران تور تفلیس و بازدیدکنندگان پارک آبی می ‏باشند و تعداد آن ها به 5 رستوران می رسد. 
مهم ترین رستوران موجود در این پارک آبی تفلیس رستوران تراس ‏‏(‏Restaurant Terrace‏) می باشد همینطور که از نام این رستوران پیدا است ‏در فضایی بالکن مانند قرار دارد و انواع غذا های گرجستانی و بین المللی ‏در منوی آن به چشم می خورد. 
رستوران های دیگری نیز در این پارک آبی وجود دارند که برخی از آن ها ‏عبارتند از: رستوران لاین، فست فود بلک برگر، کافه روباز، کافه لابی. 
‏8. ماساژ در پارک آبی تفلیس: 
در اتاق ماساژ این مجموعه گردشگران می توانند انواع مختلف ماساژ ها را ‏تجربه کرده و به رفع خستگی بپردازند. 
برخی از انواع ماساژ هایی که در اتاق ماساژ پارک آبی تفلیس وجود دارد ‏عبارتند از ماساژ آرامش، ماساژ استرس زدایی، ماساژ لئو لئو، ماساژ بزرگ رز، ‏ماساژ سوئدی، ماساژ گل و غیره. 
گردشگران تور تفلیس باید توجه داشته باشند که هزینه ماساژ در پارک آبی ‏تفلیس به صورت جداگانه و بسته به توع ماساژ درخواستی متفاوت می ‏باشد. 
‏9. سونا و جکوزی پارک آبی تفلیس: 
در این قسمت از مجموعه تفریحی جینو پارادایس انواع مختلفی از اتاق ‏های سونا وجود دارد که گردشگران تور تفلیس با توجه به بسته ای که ‏انتخاب می کنند می توانند از آن ها استفاده کنند  
برخی از قسمت های موجود در این بخش عبارتند از سونای فلاندی، ‏سونای فاکس دن، استخر آب سرد، سونای فروسرخ، سونای گیاهی وی آی ‏پی، سونای بخار شور، سونای رومی، تیپداریوم، تخت طلای الکساندر ‏ماسدون، اتاق تپه یخ و غیره که در ادامه به شرح هر یک از آن ها می ‏پردازیم. 
سونای فلاندی: 
سونای فلاندی یکی از راه های سم زدایی از بدن می باشد، ترکیبی از سونا ‏و آب سرد می تواند انرژی زیادی را به شما بدهد و باعث فعالیت بهتر ‏دستگاه گردش خون بدنتان شده و سوخت ساز آن را افزایش می دهد. 
گردشگران تور تفلیس باید توجه داشته باشند که دمای داخل اتاق سونای ‏فنلاندی حدود 95 درجه سانتی گراد بوده و حدود 50% رطوبت هوا را در ‏این اتاق شاهد هستیم. مدت زمان پیشنهادی از این اتاق 10 الی 20 دقیقه ‏می باشد. 
سونای فاکس دن: 
سونای فاکس دن سونای گیاهی در کنار سونای بخار می باشد و در این ‏اتاق یک جکوزی کوچک به منظور ماساژ پاها وجود دارد. دمای این اتاق ‏حدود 44 درجه سانتی گراد بوده و حدود 100% رطوبت دارد. خوب است ‏بدانید مدت زمان پیش نهادی استفاده از سونای فاکس دن نیز 10 الی 20 ‏دقیقه می باشد. 
استخر آب سرد: 
استفاده از این استخر از نظر پزشکی فواید بسیار زیادی برای بدن ‏گردشگران تور تفلیس خواهد داشت اگر قصد رفتن به پارک آبی تفلیس را ‏دارید استفاده از این اتاق را فراموش نکنید. 
گردشگران باید بدانند که دمای هوای اتاق حدود 42 درجه سانتی گراد و ‏رطوبت آن نیز نزدیک به 100% می باشد. همچنین توجه داشته باشید که ‏مدت زمان پیشنهادی استفاده از این اتاق نیز 10 الی 20 دقیقه می باشد. 
سونای فرو سرخ: 
دیوار های این اتاق از چوب بسیار خاصی ساخته شده است. این چوب ها ‏هنگامی که اتاق گرم می شود مواد زیستی فعال تولید می کند که باعث از ‏بین رفتن باکتری های موجود در بدن گردشگران می شود. از دیگر ویژگی ‏های قابل توجه این اتاق می توان به تأثیر آن در کاهش وزن اشاره کرد.  
خوب است بدانید اگر به مدت 20 الی 25 دقیقه در داخل این اتاق بمانید ‏حدود 12 الی 150 کالری می سوزانید. 
لازم به ذکر است دمای هوای این اتاق حدود 38 درجه سانتی گراد و ‏رطوبت آن نیز بین 40 تا 45 درصد می باشد. 
حداکثر زمانی که گردشگران باید در این اتاق سپری کنند 20 دقیقه است. 
سونای گیاهی وی آی پی: 
در این بخش از عطر و عصاره انواع گیاهان دارویی استفاده می شود که ‏خواص متعددی برای گردشگران دارد برخی از این خواص عبارتند از تسکین ‏درد، ضد عفونی بدن، التیام درد و التهاب و غیره. 
دمای هوای این اتاق بین 45 تا 60 درجه سانتی گراد بوده و رطوبت هوا ‏نیز به 60% می رسد همچنین مدت زمان پیشنهادی برای استفاده از این ‏اتاق 10 الی 25 دقیقه می باشد. 
سونای بخار شور: 
استفاده از سونای بخار شور فواید بسیاری برای گردشگران دارد که برخی از ‏آن ها عبارتند از کارکرد بهتر سینوس ها، کاهش وزن، تصحیح سوخت و ‏ساز بدن، افزایش انعطاف بدن، کاهش درد مفاصل، کاهش خستگی و ‏غیره. 
دمای این اتاق حدود 44 درجه سانتی گراد بوده و رطوبت هوا در آن به ‏‏100% می رسد همچنین لازم به ذکر است که مدت زمان پیشنهادی ‏استفاده از این اتاق حدود 10 تا 20 دقیقه می باشد. 
سونای رومی:‏
این اتاق به سبک سونا های قدیمی طراحی شده و رطوبت بالای این اتاق ‏‏(حدود 100%) منجر به استحکام و در عین حال لطافت پوست گردشگران ‏می شود. همچنین خوب است بدانید دمای اتاق سونای رومی حدود 44 ‏درجه سانتی گراد می باشد و مدت زمان پیشنهادی استفاده از آن 10 الی ‏‏20 دقیقه است. 
تیپداریوم: 
گردشگرانی که ساعت ها از امکانات بخش سونای پارک آبی تفلیس ‏استفاده می کنند می توانند در بخش تیپداریوم به استراحت کردن ‏بپردازند. 
دمای هوای این اتاق بین 28 تا 32 درجه، رطوبت هوا نزدیک به 50% و ‏مدت زمان پیشنهادی برای استراحت در تیپداریوم 10 الی 35 دقیقه می ‏باشد. 
تخت طلایی الکساندر ماسدون: 
شاید برایتان جالب باشد که طلای گرم روند بهبود زخم ها و التهاب های ‏بدن را سرعت می بخشد. در طراحی این بخش از پارک آبی تفلیس از این ‏نکته استفاده شده و یک تخت طلای 24 عیار در آن قرار دارد که گردشگران ‏می توانند بر روی تخت طلا نشسته و از مزایای درمانی آن استفاده کنند. 
دمای اتاق تخت طلایی بین 34 تا 32 درجه متغیر بوده و مدت زمان ‏پیشنهادی استفاده از تخت طلا حدود 2 تا 5 دقیقه است. 
اتاق تپه یخ: 
پس از استفاده از اتاق هایی با دمای گرم تمامی منافذ پوست باز می شوند ‏به همین جهت به گردشگران تور تفلیس توصیه می شود که در انتها از آب ‏سرد برای بسته شدن منافذ و همچنین جوان سازی و شادابی پوست ‏استفاده کنند. 
اتاق تپه یخ به همین منظور در پارک آبی تفلیس ساخته شده است. 
گردشگران باید توجه داشته باشند دمای هوای اتاق تپه یخ حدود 40 درجه ‏سانتی گراد می باشد و مدت زمان پیشنهادی استفاده از تپه یخ 1 الی 2 ‏دقیقه است. 
جکوزی بزرگ: 
در این بخش از پارک آبی تفلیس یک جکوزی نسبتاً بزرگ برای استراحت و ‏تفریح گردشگران در نظر گرفته شده است. دمای اتاق جکوزی بین 34 تا 36 ‏درجه سانتی گراد متغییر بوده و مناسب ترین مدت زمان استفاده از آن 15 ‏تا 25 دقیقه می باشد. 
استخر آب سرد و سونا: 
از دیگر قسمت هایی که در بخش سونا و جکوزی پارک آبی تفلیس قرار ‏دارد می توان به استخر آب سرد اشاره کرد. 
گردشگرانی که قصد استفاده از استخر آب سرد را دارند باید توجه داشته ‏باشند که دمای هوای اتاق استخر سرد بین 8 تا 12 درجه سانتی گراد است. 
حمام طلای کلئوپاترا: 
در پارک آبی تفلیس امکان استفاده از وان طلای 24 عیار و حمامی بسیار ‏مجلل برای گردشگران تور تفلیس فراهم شده است. 
درون وان طلا مخلوطی از انواع نوشیدنی ها نظیر شیر، گریپ فروت، وانیل، ‏نارگیل و غیره وجود دارد که هر یک از آن ها خواصی مجزا برای بدن دارند. 
خوب است بدانید که حمام در وان طلا تمامی سموم بدن را دفع می کند ‏همچنین باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، جوان سازی پوست، ‏بهبود گردش خون، افزایش سوخت و ساز بدن و غیره می شود. 
دمای اتاق حمام طلا بین 33 تا 36 درجه سانتی گراد می باشد و مدت زمان ‏پیشنهادی استفاده از آن 10 تا 25 است. 
سونای بخار: 
استفاده از بخار برای پوست فواید بسیاری دارد و گردشگران تور تفلیس در ‏هنگام مراجعه به پارک آبی تفلیس می توانند از اتاق سونای بخار استفاده ‏کرده و میزان آب و الکترولیت بدن خود را تنظیم نمایند. 
توجه داشته باشید که دمای این اتاق بین 40 تا 44 درجه بوده و مدت ‏زمان پیشنهادی برای استفاده از این اتاق 10 تا 25 دقیقه می باشد. 
کابین سرما: 
سرما درمانی یکی از معروف ترین راه های کاهش وزن می باشد که در ‏پارک آبی تفلیس اتاقی برای سرما درمانی در نظر گرفته شده است. 
در کابین سرما بدن افراد در معرض برف و سرمای شدید قرار گرفته سپس ‏با تغییر دمای ناگهانی کالری زیادی از دست می دهد بدین ترتیب لاغری ‏صورت می گیرد. 
استفاده از کابین سرما علاوه بر کاهش وزن فواید دیگری نیز دارد که برخی ‏از آن ها عبارتند از تحریک قلب، افزایش و بهبود عملکرد سیستم گردش ‏خون، افزایش و اصلاح سوخت و ساز بدن و غیره. 
همچنین لازم به ذکر است سرما درمانی ضد پیری بوده و تأثیر زیادی در ‏شادابی و جوانی پوست دارد. 
مدت زمان پیشنهادی استفاده از کابین سرما بین 10 تا 25 دقیقه است. 
‏10. سالن بدنسازی پارک آبی تفلیس: 
در پارک آبی تفلیس یک سالن بدنسازی بسیار مجهز وجود دارد که ‏گردشگران با پرداخت هزینه ای جداگانه (حدود 12 لاری) می توانند از این ‏سالن استفاده کنند. 
در باشگاه بدنسازی پارک آبی تفلیس دو اتاق پیلاتس، ایروبیک و دستگاه ‏های ورزشی وجود دارد. 
برخی از امکاناتی که در باشگاه بدنسازی پارک آبی تفلیس به مراجعه ‏کنندگان ارائه می شود عبارتند از آینه، ترامبولین، توپ های ورزشی، زیر انداز ‏ها و تمامی وسایل ورزشی مورد نیاز. 
‏11. جینو جونیور پارک آبی تفلیس: 
این بخش به تازگی به پارک آبی تفلیس افزوده شده است و مخصوص ‏برگزاری جشن تولد برای کودکان می باشد که افراد با پرداخت هزینه ‏جداگانه می توانند برای فرزندانشان در این بخش جشن بگیرند. 
‏12. برگزاری مراسم در پارک آبی تفلیس: 
در این مجموعه تفریحی بخش هایی برای برگزاری مراسم جشن عروسی، ‏میهمانی و غیره در نظر گرفته شده است که گردشگران تور تفلیس می ‏توانند با پرداخت هزینه مجزا از این بخش نیز برای برگزاری مراسم استفاده ‏کنند. 
‏13. اقامت در هتل پارک آبی تفلیس: 
در مجموع تفریحی جینو پاردایس یک هتل لوکس و مجهز به نام دینو قرار ‏دارد که گردشگران تور تفلیس در سفر خود به این شهر می توانند در این ‏هتل اقامت کرده و از امکانات متعدد آن استفاده کنند. 
دسترسی به پارک آبی تفلیس: 
این مجموعه تفریحی مجهز در 10 کیلومتری مرکز شهر تفلیس قرار دارد و ‏گردشگرانی که با تور تفلیس سفر کرده و قصد بازدید از پارک آبی تفلیس را ‏دارند می توانند به سادگی و با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی خود ‏را به این مجموعه برسانند. 
اگر قصد سفر با تور تفلیس و رفتن به مجموعه تفریحی جینو پارادایس را ‏دارید باید توجه کنید که ساعت کاری این مجموعه 10 صبح تا 8 شب می ‏باشد البته لازم به ذکر است سالن بدنسازی این مجموعه از ساعت 8 صبح ‏آماده پذیرش گردشگران تور تفلیس می باشد. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور تفلیس برایتان مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره پارک آبی تفلیس

نصرتی 12 آبان 97
1
اگر پارک های آبی بزرگی رو رفتید قطعا پارک آبی تفلیس به چشمتون نمیاد
درج نظر