پارک ملی دولومیتی بلونسی

پارک ملی دولومیتی بلونسی یکی از زیبا ترین و پر بازدید ترین پارک های ملی جهان می باشد که در ایتالیا واقع شده است و فاصله ای 90 دقیقه ای با ونیز دارد اگر به این شهر سفر می کنید دیدن این پارک ملی زیبا را از دست ندهید.
 
 
این پارک ملی زیبا در قسمت جنوب شرقی کوه های آلپ و در شمال ایتالیا در سال 1990 تاسیس و از زیبایی های طبیعی آن محافظت می شود. جالب است بدانید بیش تر قسمت های این پارک وحشی و پای کسی به آن ها نرسیده است. هوای تمیز ، کوهستانی و تازه این منطقه و وفور گل های وحشی باعث شده در فصل تابستان به مکانی زیبا و محبوبی  تبدیل گردیده است که می توان گفت فصل تابستان بهترین فصل برای سفر و بازدید از این پارک طبیعی زیبا می باشد.
به تعبیر دیگر دولومیتی قسمتی از کوه های آلپ می باشد که چیزی که از کوه های آلپ درنظر داریم فرق دارد. در جای جای این پارک پارک پستی بلندی های دیدنی و جذاب آهکی به آسمان کشیده دیده می شود که جلوه ی متفاوت و زیبایی به پارک داده است. یکی از حیرت انگیز ترین و زیبا ترین صحنه هایی که در این پارک خواهید دید طلوع خورشید در فراز قله های اطراف پارک می باشد که می توانید عکس های هنری و کارت پستالی زیبایی در این زمان ثبت کنید.
از تفریحات این پارک می توان به کوهنوردی ، اسکی ، پیاده روی و حتی  پاراگلايدينگ نیز اشاره کرد.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما