جالب ترین هتل های دنیا

📅 بروزرسانی : ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ بازدید : 215
 
GOLDEN CROWN LEVIN IGLUT, LEVI, FINLAND
این هتل منحصر به فرد دارای 18 کلبه شیشه ای می باشد که پذیرای تعداد زیادی زوج و خانواده می باشد و در چند کیلومتری شهر لاوی قرار دارد.
کلبه های این هتل کاملا شیشه ای می باشد و دارای امکاناتی از قبیل : آشپزخانه کاملا مجهز ، سرویس و سرویس حمام کامل و تخت دو نفره ای با قابلیت تنظیم پشتی برای دین شفق قطبی که زیبایی این کلبه را زیاد کرده است.
پنجره های هتل از شیشه های کاملا عایق و گرم می باشد و برای حفظ حریم شخصی از پرده های ضخیم استفاده شده است.
در طراحی داخل کلبه از شومینه های محلی استفاده شده است که حال و هوایی متفاوتی را به فضا داده است و در خارج کلبه جکوزی های آب گرم وجود دارد که استفاده از آن بسیار لذت بخش می باشد.
 
 
 
DROMEN AAN ZEE, HARLINGEN, NETHERLANDS
رویای دریا و یا رویای آن زی نشانگر سه دید فرد از فرهنگ دریا نوردی هارلینجن می باشد که یکی از جالب ترین هتل های دنیا به شمار می رود
در این بندرگاه اقامت گاه هایی ساخته شده اس که 17 متر بالا تر از سطح دریا و روی جرثقیل ساخته و قرار دارد.
از اتاق های ماشین آلات را به شکل یک آپارتمان زیبا همراه با منظره دریا نیز ساخته اند که امکاناتی از قبیل آشپزخانه ، سیستم صوتی تصویری ، حمام و پاسیو تراسی که منظره دور تا دور از دریا را به شما نشان می دهد.
اگر دوست دارید در اتاق نزدیک به دریا ساکن شوید پیشنهاد ما به شما قایق نجات قدیمی می باشد که به یک اتاق مدرن تبدیل شده است که دارای ، تخت دو نفره ، آشپزخانه ، وان دو نفره چوبی ، نشیمن و سیستم صوتی می باشد.و در قسمت بالای این اتاق جایی با منظره زیبا برای صرف غذا و تماشای کار های روز مره مردم بندر است.
 
 
 
 
SANTOS EXPRESS, MOSSEL BAY, SOUTH AFRICA
هتل سانتوس اکسپرس قطار مسافرتی که متعلق به سال 1920 می باشد که به صورت دائم در چند متری پارک سانتوس پارک شده است.
قطار سانتوس اکسپرس دارای 4 واگن مجزا از هم که شامل تخت های دو نفره و حمام های مشترک می باشد واگن پنجم این قطار داری 16 سرویس خواب است که برای اسکان های گروهی نیز در نظر گرفته شده است.
دو واگن از این قطار که واگن کاگران بوده است برای زوج ها و محل زیبایی برای ماه عسل می باشد که دارای حمام اختصاصی و منظره ای زیبا از اقیانوس داردو به طور کل برای کسانی که تمایل دارند کل واکن در اختیارشان باشد.
ساحل سانتوس یکی از ساحل های معروف تور آفریقای جنوبی می باشد که به دلیل امکاناتی از قبیل : تماشای نهنک ها ، شنا ، بازار های محلی ، موج سواری و غواصی شهرت زیادی دارد.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/2902-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%AA%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به جالب ترین هتل های دنیا