صمیمی ترین کشورهای دنیا را بشناسید

یکی از مهم‌ترین مسائلی که قبل از انتخاب مقصد تورمسافرتی لازم است به آن توجه کنیم، نحوه‌ی برخورد ساکنین آن منطقه با توریست‌ها و گردشگران است، چراکه اگر مقصد مورد نظر آنچنان که باید و شاید پذیرای گردشگران و به خصوص توریست های خارجی نباشد، در طول سفر با مشکلاتی مواجه خواهیم شد. در ادامه به لیست مهمان پذیرترین کشورهای توریستی در دنیا اشاره خواهیم کرد.
 
 
 
این کشور فوق العاده که بین گردشگران تمام دنیا به " سرزمین لبخند" معروف است، با بهره مندی از طبیعت زیبا، آثار باستانی منحصر به فرد و بازاری ارزان، از نقاط محبوب گردشگران و پرتردد ترین تورهای هر آژانس مسافرتی محسوب می‌شود. از جهت دیگر، مردم تایلند با روحیه‌ی صمیمی و مهربان خود پذیرای توریست‌ها و گردشگران از اقصی نقاط دنیا هستند و تلاش می کنند اوقاتی عالی و بی نظیر را در طول تورمسافرتی شما برایتان ترتیب بدهند.
 
 
 2) اسکاتلند
 
 طبق آماری که به تازگی توسط یکی از مجلات آنلاین در حوزه‌ی گردشگری منتشر شده، اسکاتلند جزو مهمان‌نواز ترین کشورهای دنیا بوده و در رتبه‌ی بهترین و صمیمی ترین کشور در قاره‌ی اروپا قرار گرفته است. مهمان نوازی اسکاتلندی‌ها از یک طرف و طبیعت خارق‌العاده و دیدنی این کشور از جهت دیگر موجب شده است که گردشگران در قالب تورمسافرتی و تور طبیعت گردی چند روزه به این کشور اروپایی سفر کنند. فاصله‌ی نزدیک شهر تا طبیعت بکر و همچنین فضای صمیمی در اسکاتلند، این کشور را به یکی از پر‌تردد ترین نقاط سفر آژانس‌های مسافرتی بدل کرده است.
 
 
3) نیوزلند
 
به لطف فیلم ارباب حلقه‌ها تمامی گردشگران از اقصی نقاط دنیا با زیبایی‌های طبیعی و بصری نیوزلند آشنا شده‌اند. از کوهستان‌های مرتفع با دامنه‌های سرسبز گرفته تا برکه‌ها و دریاچه‌های فوق‌العاده، همه و همه بستری مناسب را برای طبیعت دوستان و ماجراجویان فراهم آورده است که از تورمسافرتی خود نهایت لذت را ببرند. از دیگر جاذبه‌های نیوزلند می‌توان به مردم خونگرم و مهمان نواز آن اشاره کرد. معاشرت با ساکنین نیوزلند به طور حتم یکی از بهترین خاطرات تورمسافرتی شما خواهد بود.
 
 
4) مراکش
 
این کشور آفریقایی به طور حتم یکی از فوق‌العاده ترین سفرهای شما را رقم خواهد زد و به عنوان تور مسافرتی به یاد ماندنی در خاطر شما ماندگار خواهد شد. مراکش به دلیل فرهنگ غنی، قدمت تاریخی و همچنین نوار ساحلی زیبای خود بین گردشگران معروف است. این سایت گردشگری که در شمال آفریقا واقع شده، یکی از مقاصد مورد علاقه‌ی تورهای مسافرتی خانوادگی است. ساکنین خونگرم مراکش موجب شده‌اند که این کشور در میان 140 کشور دنیا در رده‌ی سومین کشور خونگرم توریستی قرار بگیرد.
 
 
5) نپال
 
باوجود اینکه تنوع فرهنگی در نپال بسیار بالا است و می‌توان با لهجه‌های متفاوتی در این کشور روبه رو شد، اما صمیمیت و خوش برخوردی این مردم، اولین چیزی است که در بدو ورود احساس می شود. از جهت دیگر، طبیعت فوق العاده‌ی این کشور کوچک موجب شده که طبیعت گردان، این منطقه را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند و در قالب تورهای طبیعت گردی چند روزه به آن سفر کنند.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور کیش 4 مهر 99
4 شب
کیش ا ... کیش ایر
ایران ... ایران ایر تور
گردشگر زمان
4 مهر - 7 مهر

تور زمینی قشم 12 مهر 99
2 شب
قطار ... قطار 4 تخته سروش
قطار ... قطار 4 تخته سروش
معراج گشت
12 مهر - 15 مهر

تور زمینی مشهد 6 مهر 99
3 شب
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
معراج گشت
6 مهر - 10 مهر

مشهد 4 مهر 99
3 شب
کاسپین کاسپین
وارش وارش
آذربال ایرانیان
4 مهر - 7 مهر

تور کیش 5 و 6 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
قصر آریا
5 مهر - 9 مهر

تور کیش 4 و 5 مهر 99
4 شب
آتا آتا
آتا آتا
افق بال فرشتگان
4 مهر - 9 مهر

تور کیش 4 مهر 99
3 شب
معراج معراج
معراج معراج
معراج گشت
4 مهر - 7 مهر

تور قشم 18 مهر 99
5 شب
آتا آتا
آتا آتا
گردشگر زمان
18 مهر - 23 مهر

تور مشهد مهر 99
2 شب
آتا آتا
کاسپین کاسپین
پرواز ایرانیان
6 مهر - 9 مهر

تور قشم 5 و 6 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
قصر آریا
5 مهر - 9 مهر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما