کوچک ترین کشور جهان

در جهان همیشه عجایب مختلفی وجود دارد که هر کدام آنان شگفتی خاص خودشان را دارد، کوچک ترین کشور جهان هم شامل این مورد می شود. در ادامه ما را همراهی کنید تا با کوچک ترین کشور جهان و ویژگی های آن بیش تر آشنا شوید.


اولین سوالی که با مشاهده ی کوچک ترین کشور جهان به ذهنتان می رسد این است که این کشور در کجا قرار گرفته و مساحت آن چقدر می باشد که توانسته این لقب را به خود اختصاص دهد؟
جمهوری مولوسیا در فاصله ی کمی از شهر دایتون ایالت نوادا آمریکا قرار گرفته و با داشتن سه نفر جمعیت و همچنین سه عدد قلاده سگ لقب کوچک ترین کشور جهان را به دوش می کشد.
جالب ترین نکته ای که گردشگران تور لحظه آخری باید بدانند این است که برای ورود به مولوسیا می بایست گذرنامه و حتما ویزا داشته باشید، ویزای جمهوری مولوسیا توسط رئیس جمهور صادر و مهر و امضای گذرنامه نیز توسط وی انجام می گردد.
کوچک ترین کشور دنیا تنها 6 هکتار مساحت دارد که پایتخت آن اسپرا می باشد و رئیس جمهور آن در اسپرا سکونت دارد.
این ریز کشور دارای پرچم ملی، اداره پست، نیروی هوایی و دریایی، اداره پست و همچنین واحد پول می باشد. کشور مولوسیا مالیات خود را به آمریکا می دهد و از نظر رئیس جمهور این کار کمک به کشور های خارجی می باشد.
در برخی از سایت ها نوشته اند نام این کشور از کلمه اسپانیایی مورو که معنی آن تپه ی کوچک صخره ای می باشد اخذ گردیده است.
گردشگران تور داخلی توجه داشته باشند که استفاده کردن بعضی از مواد غذایی و همچنین کالا در این کشور کوچک ممنوع می باشد که این موارد شامل: گربه ماهی، پیاز، لامپ نئون، سلاح گرم و هر گونه کالا و اقلامی وارداتی از تگزاس می باشد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما