هتل ماتیس د بارکاس

📅 انتشار : 1400/08/18 📅 بروزرسانی : 1400/08/18 بازدید : 6728

در نزدیکی شهر مکزیکو سینی هتلی عجیب افتتاح شده است. نام این هتل ماتیس د بارکاس تکیلا می باشد. این هتل عجیب از 30 اتاق بشکه ای ساخته شده است! از دیگر نکات قابل توجه این هتل محل بنای این هتل می باشد که این هتل در وسط مزارع وسیعی از گیاه تولید تکیلا ( نوعی نوشیدنی الکل دار ) ( آگاو آبی) ساخته شده است. ماجراجویی و تدارکات جالبی را هتل برای بازدید کنندگان خود در نظر گرفته است.

 

هتل ساخته شده از 30 بشکه در مکزیک

 

هتل بشکه ای کجاست؟

یکی از موارد مد شده در بین هتل ها، اتاق های فوق العاده در یک چشم انداز عجیب و غریب می باشد. اکثر افرادی که از هتل های مجلل خسته شده اند به دنبال سرگرمی در میان جنگل ها و مزارع بی پایان می باشند. مکزیکی ها برای دلنشین کردن تعطیلات، هتلی عجیب در نزدیکی یک کارخانه تکیلا افتتاح کرده اند. هتل ماتیس د بارکاس به معنای هتل بشکه ای، قسمتی از مجموعه هتل "La Cofradia Tequilera" در نزدیکی شهر مکزیک می باشد. خیلی ها بر این باورند که این هتل به یاد دیوژن ( فیلسوفی که در بشکه زندگی میکرد) ساخته شده است.

آشنایی با هتل اتیس د بارکاس ( هتل بشکه ای)

اتاق های این هتل همانطور که از نامش پیداست به شکل بشکه های غول پیکر ساخته شده اند. هر یک از این اتاق ها دارای یک اتاق خواب بزرگ به همراه یک تخت بزرگ، مینی بار کوچک اختصاصی و سرویس بهداشتی می باشند. جالب است بدانید در برخی از این اتاق ها جکوزی نیر وجود دارد. از دیگر امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم اسپیلت، وای فای رایگان و یک تراس کوچک ایوان ( از این تراس برای استفاده از فضای آزاد و لذت بردن از منظره استفاده می شود) اشاره کرد.

 

هتل ماتیس د بار ریکاس تکیلا | هتل بشکه ای

 

اتاق های دنج این هتل برای 2 الی 4 مهمان طراحی شده اند.

سازمان دهندگان هتل Matices de Barricas برای شگفت زده کردن مهمانان خود تنها به اتاق های دنج بشکه ای شکل اکتفا نکرده اند و برنامه های جالب دیگری را نیز برای مهمانان خود در نظر گرفته اند. از جمله برنامه های مخصوص در نظر گرفته شده برای مهمانان، بازدید همگانی از کارخانه تکیلا می باشد. یک مینی موزه زیر زمینی نیز در این منطقه وجود دارد که در آن بشکه های بزرگی از نوشیدنی مخصوص مکزیک قرار دارند.

برنامه های در نظر گرفته شده به همین موارد ختم نمی شود، بازدید کنندگان می توانند زیر نظر استادان و هنرمندان به کارگاه سفالگری این موزه رفته و یک بطری سرامیکی برای نوشیدن تکیلای خود بسازند.

 

اتاق های هتل بشکه ای مکزیک

 

اطلاعات بازدید از هتل بشکه ای مکزیک

مسافران این هتل می توانند در کنار بازدید از مزارع عظیم آگاو آبی، به کوهنوردی و دوچرخه سواری نیز بپردازند، هماهنطور که پیش تر اشاره کردیم اتاق های این هتل برای 2 الی 4 مهمان در نظر گرفته شده اند. با توجه به استقبال بسیار زیاد از این هتل عجیب، قرار شده به تعداد اتاق های این هتل افزوده شود. هزینه اقامت در این هتل از شبی 150 تا 185دلار متغیر می باشد.

 

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.4 از 5 | از 100 کاربران به هتل ماتیس د بارکاس